Polskie Radio
Section05
PKOl

ART. SPONSOROWANY Enea dołącza do Rodziny Olimpijskiej

Firma staje się sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Za pośrednictwem PKOI spółka będzie wspierać pięć Polskich Związków Sportowych. Enea będzie towarzyszyć w drodze po sukcesy na zawodach na arenie krajowej i międzynarodowej polskim zawodnikom triathlonu, wioślarstwa, tenisa stołowego, rugby oraz cheerleadingu. Wspólne działania rozpoczną się w najważniejszym dla zawodników i trenerów roku olimpijskim - 2024.
Zobacz więcej na temat:  Enea PKOl olimpiada SPORT GOSPODARKA triathlon wioślarstwo Tenis stołowy rugby

Polski hokej wstaje z kolan. "Sportowo wróciliśmy na szczyt"

Po 22 latach przerwy reprezentacja Polski w hokeju na lodzie wraca do światowej elity, co oznacza, że w 2024 roku podczas mistrzostw świata w Czechach zagra wśród 16 najlepszych drużyn globu. Drugie, premiowane awansem miejsce w turnieju Dywizji IA w Nottingham to zwieńczenie długiej drogi, którą przeszło całe hokejowe środowisko i ogromny sukces polskiego sportu.
Zobacz więcej na temat:  hokej sporty zimowe SPORT Robert Kalaber PKOl

Skandaliczne słowa Rosjanki. "W sporcie Polacy są nikim"

Była utytułowana biathlonistka Anfisa Riezcowa kolejny raz dopuściła się skandalicznej wypowiedzi. Po tym, jak Norwegów określiła mianem "paskudnych karaluchów", tym razem dostało się Polakom, którzy również sprzeciwiają się udziałowi Rosjan na igrzyskach olimpijskich Paryż 2024.
Zobacz więcej na temat:  Paryż 2024 igrzyska olimpijskie igrzyska wojna na Ukrainie wojna 2023 MKOl SPORT PKOl kamil bortniczuk ministerstwo sportu