X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
Sporty walki

Mamed Ch. pozostanie na wolności. Wniosek o areszt odrzucony

- Podejrzany m.in. o paserstwo samochodów były zawodnik mieszanych sztuk walki Mamed Ch. nie zostanie aresztowany. Sąd Okręgowy w Katowicach nie uwzględnił zażalenia prokuratury, utrzymując w mocy wcześniejsze postanowienie sądu rejonowego w tej sprawie - poinformowali rzecznik sądu Jacek Krawczyk i naczelnik śląskiego wydziału Prokuratury Krajowej Tomasz Tadla.
Zobacz więcej na temat:  POLSKA Sporty walki MMA prokuratura Katowice

"Główka" mógł pomyśleć i nie wstać z desek. Dostanie rewanż?

- Nie chciałem wygrać przez dyskwalifikację, dlatego wstałem po uderzeniu łokciem. Andrzej Wasilewski złożył protest, ale ja nie chcę żadnych protestów. Chcę, żeby mi zagwarantowali jeszcze jedną walkę z Briedisem, aby wyjaśnić wszystko w ringu - mówił Krzysztof Głowacki po powrocie do Polski z Rygi, gdzie w kontrowersyjnych okolicznościach przegrał walkę, której stawką był pas mistrza świata wagi junior ciężkiej federacji WBO. 
Zobacz więcej na temat:  boks Sporty walki Krzysztof Głowacki SPORT