Polskie Radio
Section05
Stefanos Tsitsipas

Historyczny ranking ATP. Tego jeszcze nie było

Novak Djoković rozpoczął 413. tydzień jako lider rankingu ATP. W czołówce doszło do kilku roszad - na trzecie miejsce awansował Jannik Sinner. Nie zmieniła się lokata Huberta Hurkacza, który nie wykorzystał szansy w Rotterdamie. Z pierwszej dziesiątki wypadł Stefanos Tsitsipas, co sprawiło, że najnowsze zestawienie ma historyczny charakter.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tenis ATP Novak Djoković Carlos Alcaraz Jannik Sinner Hubert Hurkacz Alex de Minaur Holger Rune Stefanos Tsitsipas

Grek wykiwał Huberta Hurkacza. "Mógł powiedzieć"

Hubert Hurkacz dołączy do gry w ATP Finals od trzeciego meczu, w którym zmierzy się z Novakiem Djokoviciem. Polak mógł zagrać dwa mecze, jednak Stefanos Tsitsipas postanowił spróbować zagrać przeciwko Holgerowi Rune, co skończyło się kreczem po trzech gemach. - Wydaje się, że wychodząc na kort wiedział, że nie będzie w stanie grać - uważa komentator Dawid Olejniczak. Podobnego zdania są też byli tenisiści Andy Roddick czy Wojciech Fibak. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tenis ATP Novak Djoković Hubert Hurkacz Stefanos Tsitsipas

ATP Finals: za nami losowanie grup. Novak Djoković sięgnie po siódmy triumf?

Broniący tytułu i prowadzący w światowym rankingu tenisistów Serb Novak Djokovic wystąpi w kończącym sezon turnieju ATP Finals w Grupie Zielonej razem z Włochem Jannikiem Sinnerem, Grekiem Stefanosem Tsitsipasem i Duńczykiem Holgerem Rune - zdecydowało czwartkowe losowanie.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Tenis ATP Novak Djoković Carlos Alcaraz Stefanos Tsitsipas Holger Rune Daniił Miedwiediew Andriej Rublow Alexander Zverev Jannik Sinner