Polskie Radio
Section05
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

LM siatkarzy: ZAKSA poskromiła rosyjskiego giganta. "Liczę, że nasze marzenia spełnią się w Weronie"

Po emocjonującym spotkaniu siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wywalczyli wymarzony awans do finału Ligi Mistrzów. W drugim spotkaniu wygrał Zenit Kazań 3:2, o awansie decydował "złoty set", ten padł łupem podopiecznych Nikoli Grbicia. - Jesteśmy w finale, jesteśmy bardzo szczęśliwi - powiedział po spotkaniu Łukasz Kaczmarek, atakujący mistrza Polski.
Zobacz więcej na temat:  SPORT ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Siatkówka

PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle najlepsza w sezonie zasadniczym. Hity w ćwierćfinale

Siatkarze PGE Skry Bełchatów wygrywając we wtorek z MKS Będzin 3:0 awansowali na czwarte miejsce w tabeli przed fazą play off. W ćwierćfinale zmierzą się z Asseco Resovią Rzeszów. Rundę zasadniczą pewnie wygrała Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
Zobacz więcej na temat:  PlusLiga Siatkówka SPORT ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pge skra bełchatów jastrzębski węgiel Verva Warszawa Orlen Paliwa Trefl Gdańsk Asseco Resovia Rzeszów

LM siatkarzy: Grupa Azoty ZAKSA przegrała, ale gra dalej. Polacy lepsi w "złotym secie" od włoskiego giganta

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle awansowali do półfinału Ligi Mistrzów. W ćwierćfinałowym rewanżu przegrali u siebie z Cucine Lube Civitanova 0:3 (22:25, 24:26, 24:26), czym włoski zespół odrobił straty z przegranej 1:3 w pierwszym meczu, a o awansie polskiej drużyny zdecydował tzw. złoty set, wygrany 16:14.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka ZAKSA Kędzierzyn-Koźle