Polskie Radio
Section05
ac milan

SERIE A Piątek podziękował kibicom Milanu: to było spełnienie marzeń

- Transfer do AC Milan był dla mnie spełnieniem moich dziecięcych marzeń. Nigdy nie przypuszczałem, że będę zdobywał gole w czerwono-czarnej koszulce i do ostatnich minut sezonu walczył o powrót klubu do Ligi Mistrzów - napisał na swoim Facebooku Krzysztof Piątek, który w środę podpisał kontrakt z Herthą Berlin. 
Zobacz więcej na temat:  Krzysztof Piątek Piłka nożna ac milan Serie A hertha berlin Bundesliga SPORT

BUNDESLIGA Krzysztof Piątek odszedł z Milanu. Zagra w stolicy Niemiec

Napastnik reprezentacji Polski, Krzysztof Piątek, podpisał kontrakt z Herthą Berlin. To kolejne zimowe wzmocnienie trzynastego zespołu Bundesligi, który potwierdza swoje aspiracje do sięgania po wyższe cele. Zainteresowani Polakiem byli też działacze Tottenhamu Hotspur, jednak londyńczycy chcieli najpierw wypożyczyć Piątka. Władze Milanu preferowały z kolei transfer definitywny.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Krzysztof Piątek Serie A ac milan Bundesliga hertha berlin

SERIE A Krzysztof Piątek w Bundeslidze? Porozumienie coraz bliżej

Znany włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio poinformował, że AC Milan porozumiał się z Herthą Berlin, która chciała sprowadzić do siebie Krzysztofa Piątka w zimowym oknie transferowym. Potwierdził to także znany z podawania sprawdzonych informacji Fabrizio Romano. Klub ze stolicy Niemiec jest kolejnym, który zainteresował się polskim piłkarzem. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna ac milan Serie A Krzysztof Piątek hertha berlin Bundesliga