Polskie Radio
Section05
Izabella Mazurek

Galaktyka Lema. "Punktem wyjścia do pracy nad serwisem było archiwum radiowe"

- Okazało się, że w Archiwum Polskiego Radia jest tak dużo wywiadów ze Stanisławem Lemem, które właściwie są nieznane, bo zostały wyemitowane na antenie tylko raz, że przyszedł nam do głowy pomysł, żeby przewodnikiem po Galaktyce Lema uczynić samego Lema - mówiła w "Wybieram Dwójkę" Izabella Mazurek, współautorka serwisu internetowego Polskiego Radia, który znalazł się na tzw. krótkiej liście nominowanych do Prix Italia w kategorii: Web Fiction.
Zobacz więcej na temat:  Stanisław Lem Jakub Kukla Prix Italia Prix Europa Dwójka

Serwis "Galaktyka Lema" na tzw. krótkiej liście nominowanych do Prix Italia!

Multimedialny i interaktywny serwis internetowy Polskiego Radia "Galaktyka Lema" znalazł się na "krótkiej liście" prestiżowej Prix Italia, w kategorii: Web Fiction. - Stanisław Lem był niezwykłym umysłem XX wieku. Był nie tylko pisarzem, ale także filozofem i futurystą, czyli przewidywał przyszłość - mówi w Polskim Radiu Izabella Mazurek, współautorka serwisu.
Zobacz więcej na temat:  Prix Italia Prix Europa Stanisław Lem W POLSKIM RADIU

"Prix Europa" i Prix Italia". Prestiżowe nominacje dla serwisu PR "Galaktyka Lema"

Multimedialny i interaktywny serwis internetowy Polskiego Radia "Galaktyka Lema" został nominowany do nagród "Prix Europa 2022" i "Prix Italia 2022". - Stanisław Lem był niezwykłym umysłem XX wieku. Był nie tylko pisarzem, ale także filozofem i futurystą, czyli przewidywał przyszłość - mówi w Programie 1 Polskiego Radia Izabella Mazurek, współautorka serwisu.
Zobacz więcej na temat:  Joanna Racewicz Prix Italia Prix Europa Stanisław Lem