Polskie Radio
Section05
kamil grosicki

Liga Narodów: w niedzielę trening dla chętnych. Lewandowski oglądał wygraną Nadala

Dwudziestu dwóch piłkarzy wzięło udział w Warszawie w niedzielnym treningu kadry narodowej, przygotowującej się do kolejnych meczów Ligi Narodów. Brakowało kilkunastu zawodników, m.in. Roberta Lewandowskiego, który tego dnia oglądał w Paryżu finał singla turnieju tenisowego French Open.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Liga Narodów Robert Lewandowski matty cash Arkadiusz Milik kamil grosicki

Ekstraklasa: Pogoń kontra Termalika. "Grosicki wysłał sygnał w otoczenie Sousy"

W miniony weekend zakończyła się 17. kolejka piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy, w której m.in.Zagłębie Lubin zmierzyło się z Lechem Poznań, a Pogoń Szczecin podjęła Bruk-Bet Termalikę Nieciecza. - Kamil Grosicki, który "rozegrał koncert" w Pogoni - powiedział w Polskim Radiu 24 Paweł Gołaszewski z tygodnika "Piłka nożna".
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa Piłka nożna kamil grosicki

Będą kolejne pożegnania? Gwiazdy polskiej piłki w kolejce

W sobotnim meczu z San Marino (5:0) z reprezentacją Polski pożegnał się Łukasz Fabiański. Według byłego piłkarza Kamila Kosowskiego, w jego ślady mogą pójść niebawem kolejni zasłużeni piłkarze. Były reprezentant Polski wymienił w tym kontekście Jakuba Błaszczykowskiego, Kamila Grosickiego i Kamila Glika. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Katar 2022 Łukasz Fabiański Jakub Błaszczykowski kamil grosicki kamil glik