X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
PZPN

Zawieszona licencja i co dalej? Kto jest właścicielem Wisły?

Decyzja Komisji Licencyjnej PZPN o zawieszeniu Wiśle Kraków licencji na występy w Ekstraklasie to kolejny zwrot akcji w serialu związanym z problemami zasłużonego klubu i nieudolnymi poszukiwaniami inwestora, który postawi Wisłę na nogi. Czy zawieszenie oznacza, że klub opuści najwyższą klasę rozgrywek? Niekoniecznie, choć wszystko zależy od ustalenia, kto tak naprawdę jest właścicielem "Białej Gwiazdy". 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ekstraklasa wisła kraków PZPN

Kto następcą Nawałki? Pierwsze CV na biurku Bońka

Adam Nawałka przestanie pełnić funkcję selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski już 30 lipca. Tego dnia ma zostać także przedstawiony jego następca. Kto zajmie miejsce Nawałki na ławce trenerskiej? W ostatnim czasie na giełdzie nazwisk pojawiło się kilku kandydatów na potencjalnego następcę dotychczasowego selekcjonera.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna reprezentacja Polski Adam Nawałka PZPN SPORT Zbigniew Boniek