Polskie Radio
Section05
Siatkówka

PlusLiga: Michał Winiarski na dłużej w Treflu Gdańsk. "Idealnie wpisał się w filozofię naszego klubu"

Michał Winiarski nadal będzie pełnił obowiązki trenera siatkarskiej drużyny Trefla Gdańsk. Trener, który do Trójmiasta przeniósł się dwa sezony temu podpisał nowy, trzyletni kontrakt, obowiązujący do końca rozgrywek PlusLigi 2023/2024. - Po Andrei Anastasim to kolejny trener, z którym budujemy drużynę długofalowo. Michał idealnie wpisał się w filozofię naszego klubu i bardzo się cieszę, że nadal będzie prowadził zespół - mówił Dariusz Gadomski, prezes Trefla.  
Zobacz więcej na temat:  Siatkówka PlusLiga Trefl Gdańsk Michał Winiarski SPORT

LM siatkarzy: Zaksa zaimponowała selekcjonerowi. Vital Heynen: jestem dumny z moich pięciu graczy

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle pokonali w finale Ligi Mistrzów włoski Itasem Trentino 3:1 (25:22; 25:22; 20:25; 28:26). - To nie był może mecz idealny, ale na pewno typowy dla finału. Jestem dumny z moich pięciu graczy, są oni ważną częścią reprezentacji. Ich sukces jest niesamowity - podkreślił Vital Heynen, selekcjoner reprezentacji polskich siatkarzy.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Vital Heynen

ANALIZA Finał LM siatkarzy: Itas Trentino na drodze ZAKSY do chwały. Rywal z gablotami pełnymi trofeów

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle w sobotę w Weronie zagrają w wielkim finale Ligi Mistrzów. Ich rywalem na drodze do chwały będzie włoski Itas Trentino - niedawny dominator europejskich rozgrywek, który od kilku lat mozolnie odbudowuje swoją potęgę. Na kogo szczególnie będą musieli zwrócić uwagę Nikola Grbić i jego podopieczni? 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka ZAKSA Kędzierzyn-Koźle