Polskie Radio
Section05
wojciech szczęsny

Juventus ma dość. Szczęsny powinien odpocząć?

Juventus Turyn ma za sobą fatalny początek sezonu. 4 drużyna minionych rozgrywek, która w 9 poprzednich sezonach co roku sięgała po scudetto, w trzech meczach zdobyła zaledwie jeden punkt i w tabeli Serie A jest bliżej strefy spadkowej niż europejskich pucharów. Jako jednego z głównych winowajców tego stanu rzeczy w Italii wymienia się Wojciecha Szczęsnego.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna juventus turyn wojciech szczęsny

Serie A: fatalna passa Wojciecha Szczęsnego trwa. Kolejny błąd Polaka, Juventus blisko strefy spadkowej

Juventus Turyn, z Wojciechem Szczęsnym w bramce, przegrał na wyjeździe z Napoli 1:2 w 3. kolejce piłkarskiej ekstraklasy Włoch. W drużynie gospodarzy, którzy objęli prowadzenie w tabeli, od 73. minuty grał Piotr Zieliński, a bramkarz Hubert Idasiak był rezerwowym.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A wojciech szczęsny juventus turyn SSC Napoli Piotr Zieliński

EL. MŚ KATAR 2022 Szczęsny popełnił błąd? "Znikająca koncentracja to problem"

W 72. minucie meczu z Anglią Wojciech Szczęsny przepuścił strzał Harry'ego Kane'a. Napastnik Tottenhamu uderzył bardzo mocno, ale ze sporego dystansu i w znacznej odległości od słupka. Czy golkiper reprezentacji Polski mógł zachować się lepiej? Zdania na ten temat są podzielone.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski wojciech szczęsny Katar 2022 reprezentacja Anglii

Polacy wygrali, ale błysnął tylko Lewandowski [OCENY]

Reprezentacja Polski wygrała z Albanią 4:1, ale gra Biało-Czerwonych pozostawiała sporo do życzenia. Podopieczni Paulo Sousy wykazali się zabójczą skutecznością - aż 4 z ich 5 strzałów znalazło drogę do siatki, ale grę prowadzili Albańczycy. Mimo okazałego zwycięstwa Polacy zasługują na kilka cierpkich słów.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Katar 2022 Paulo Sousa Robert Lewandowski reprezentacja Albanii wojciech szczęsny kamil glik maciej rybus Grzegorz Krychowiak