Polskie Radio
Section05
#zostańwdomu

Droga Krzyżowa, msze święte i orędzie. "Zostań w domu" z Programem 1 Polskiego Radia

Polskie Radio wspiera akcję #zostańwdomu i zachęca do wysłuchania radiowych transmisji liturgii. W  piątek Program 1 Polskiego Radia ponownie wyemituje Drogę Krzyżową, w sobotę nadzwyczajne orędzie abp. Stanisława Gądeckiego, a w niedzielę msze święte rano i wieczorem oraz rozważania rekolekcyjne o. Wacława Oszajcy SJ​.
Zobacz więcej na temat:  Kościół wiara Msza święta #zostańwdomu

Jeszcze 3 dni pełne atrakcji na 5. urodziny Polskiego Radia Dzieciom

Polskie Radio Dzieciom ma już 5 lat! Z okazji 5. urodzin cyfrowa i całodobowa stacja dla dzieci i rodziców świętować będzie 5 dni. 1 kwietnia w urodzinowym programie nie zabrakło konkursów z nagrodami. Przed nami koncerty, kolejne konkursy i oczywiście prezenty. Słuchacze mogą wziąć aktywny udział w przygotowanych atrakcjach telefonicznie lub za pośrednictwem mediów społecznościowych. W ten sposób stacja przyłącza się do akcji #zostańwdomu i zachęca do słuchania audycji przez darmową aplikację mobilną, internet i odbiorniki DAB+.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU dzieci #zostańwdomu

POLSKIE RADIO Od XIX wieku do końca I wojny. Materiały dla nauczycieli

Epidemia koronawirusa postawiła polską edukację przed wielkim wyzwaniem. Tysiące nauczycieli mierzą się z zadaniem realizowania podstawy programowej online i zapewnienia uczniom atrakcyjnych materiałów wspomagających naukę. Bogata oferta materiałów historycznych portalu PolskieRadio24.pl to znakomite narzędzie, które w przyjazny dla młodzieży sposób pomoże zrozumieć przyczyny, przebieg i skutki najważniejszych wydarzeń w dziejach Polski i świata.
Zobacz więcej na temat:  HISTORIA koronawirus Koronawirus w Polsce szkoła nauczyciel nauczanie domowe #zostańwdomu Powstanie Styczniowe powstanie listopadowe