Polskie Radio
Section05
drzewa

„Chcemy utrudnić nadużywanie przepisów ws. wycinki drzew"

W środę rozpocznie się kolejne, trzydniowe posiedzenie Sejmu. W porządku obrad znajdzie się między innymi nowelizacja ustawy dotyczącej wycinki drzew. – Nasz projekt utrudni nadużywanie przepisów, które duża grupa obywateli powitała z ulgą – mówiła w audycji Rozmowa Poranka – 24 Pytania Anna Paluch z Prawa i Sprawiedliwości.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 polityka drzewa Sejm PiS Platforma Obywatelska

Pytamy czy zaostrzać ustawę umożliwiającą wycinkę drzew?

W najnowszym badaniu zapytaliśmy Polaków, czy ich zdaniem ustawa umożliwiająca wycinkę drzew na własnej posesji powinna zostać zaostrzona podczas ponownego rozpatrzenia przez Sejm? Czy ustawa 500 plus, dotycząca przyznawania świadczenia wychowawczego w wysokości 500 zł na drugie i kolejne dziecko ma więcej plusów czy minusów? Zapytaliśmy również o to, czy w najbliższe wakacje planują co najmniej dwutygodniowy wyjazd wypoczynkowy? A także która z europejskich stolic wydaje się najbardziej bezpieczna ze względu na zagrożenie atakiem terrorystycznym?
Zobacz więcej na temat:  sondaże Polskiego Radia 24 sondaże drzewa ministerstwo środowiska program 500+ wakacje terroryzm