Julia Wieniawa i "Sobą tak" w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2024 10:00
"Budzikom śmierć!" - tak zaczynamy poranki w Czwórce. W środę jednak wstańcie przed 10 - warto. Nasze studio raniutko, w dniu premiery swojego singla "Sobą tak" odwiedzi Julia Wieniawa. 
Julia Wieniawa
Julia WieniawaFoto: Martyna Ogonek/Czwórka

Julia Wieniawa była gościnią Uli Kaczyńskiej tuż po 9.00. Głównym tematem rozmowy był oczywiście najnowszy singiel artystki "Sobą tak", którego premiera odbyła się właśnie na środę, 10 lipca. Szczęśliwcy mogli go już usłyszeć przedpremierowo na Openerze, gdzie zaserwowała go sama Julia. Ula Kaczyńska spotkała się również z Karoliną Zadrożną, z bloga womenofpoland, która była naszą przewodniczką po Maxvorstadt - monachijskiej Dzielnicy Sztuki, w której w 2000 roku jedna ze stacji metra została przekształcona w działającą 24 godzin na dobę galerię sztuki współczesnej, gdzie odbywają się wystawy, dyskusje, happeningi, pokazy. Jest też ulica słynąca z murali i street artu. Oczywiście tam też znajdują się najważniejsze monachijskie muzea sztuki. Jakie jeszcze miejsca w Bawarii i imprezy artystyczne są warte uwagi? To pytanie na pewno zadamy Karolinie. 

W środowy poranek zaprosiliśmy też na relację z konferencji prasowej Muzeum Powstania Warszawskiego poświęconej wydarzeniom organizowanym przez Muzeum z okazji 80. rocznicy Powstania Warszawskiego. To dla Warszawy i jej mieszkańców bardzo wyjątkowy czas. 

There is a city/thereisacity

***

Na audycję "Budzikom śmierć!" - w środę (10.07) o godz. 7.00 - zaprosiła Ula Kaczyńska

pj

Czytaj także

Rosalie. o "Nie cierpie nie": Nie chciałam ubierać uśmiechu

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2024 15:16
Po żywiołowym coverze "Żałuję" i singlu "Wędrówka dusz" dla Rosalie. nadszedł czas wydania epki z Chloe Martini. "Nie cierpie nie" powstała z obserwacji świata, potrzeby wyrzucenia z siebie cierpienia. 
rozwiń zwiń
Czytaj także

Parada Wolności - jej cel to łączenie pokoleń

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2024 16:53
- Wolność to nasze główne hasło, ale mottem aktualnej odsłony jest "Connect with music". U nas wokół wolności wszystko się kręci. Każdy jest tu mile widziany, każde pokolenie, społeczność. Wszyscy mają prawo się u nas bawić - mówi Maria Dudek, współorganizatorka wydarzenia, i zaprasza na gorące ogłoszenia artystów platform Parady Wolności w Łodzi. 
rozwiń zwiń