X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sikora i MadMajk - pochłonięci przez muzykę

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2014 10:35
W sobotnie popołudnie, w audycji "Ex Magazine" spotkanie z dwoma barwnymi osbowościami polskiej sceny muzycznej. O sobie, swojej muzyce i planach zawodowych opowiedzą wokalistka Natalia Sikora i Maciej Malicki.
MadMajk
MadMajkFoto: mat. pras.

Karierę rozpoczęła w wieku 13 lat, w Młodzieżowym Centrum Kultury w Słupsku. Tam też związała się z Teatrem Rondo oraz zespołem Magmen. Laureatka wielu prestiżowych konkursów i przeglądów wokalno-aktorskich. To Natalia Sikora - zwyciężczyni jednego z muzycznych programów, po którym jej popularność nabrała rozpędu. W tym roku została laureatką konkursu SuperDebiuty na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, podczas którego za wykonanie utworu „Konie”  zdobyła główną nagrodę przyznawaną przez widzów. W Czwórce opowie o swojej pracy i o tym czy czuje się polską Janis Joplin.

Drugim gościem "Ex Magazine" będzie MadMajk, czyli Maciej Malicki. W jego CV można odnaleźć takie punkty jak współtworzenie soundsystem SingleDread, Bauagan i EJ Team. Oprócz tego zagrał niezliczoną ilość imprez na terenie kraju, a także na największych polskich festiwalach reggae min. na Ostróda Reggae Festiwal, One Love Sound Fest, Reggae Dub Festival w Bielawie oraz Audioriver w Płocku. Z muzyką odwiedził Litwę, Niemcy, Czechy, Hiszpanię. Supportował takich artystów jak: Jah Mason, Lutan Fyah, Horace Andy, Ranking Joe, Daddy Freddy, David Rodigan, Blood and Fire, Big Famili i wielu innych.

Na audycję "Ex Magazine" zapraszamy w sobotę, 4 stycznia, od godz. 16.00 do 18.00!

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Gooral: na "Better Place" będzie mniej folku, a więcej mnie

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2013 14:54
- W tych dźwiękach zamknąłem kawałek samego siebie - mówi o "Better Place" Gooral. Premiera nowego albumu artysty miała odbyć się już rok temu. Jeśli wszystko pójdzie z planem krążek ukaże się w styczniu 2014 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Elis Herrera: Polacy świetnie tańczą salsę

Ostatnia aktualizacja: 28.12.2013 12:00
Elis Herrera, Kubanka, aktorka, piosenkarka w jedynym w Europie kubańskim teatrze-rewii, a także instruktorka tańca, przyjechała do Polski... z miłości. I postanowiła zostać tu na dłużej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wojciech Karolak - jazz to była muzyka inteligencka

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2013 08:00
Wojciech Karolak, muzyk jazzowy, pianista, kompozytor, miał zostać plastykiem. Stało się jednak inaczej i muzyk na trwałe wpisał swoje nazwisko do kanonu polskiego jazzu. W Czwórce wspominał początku polskiej muzyki jazzowej.
rozwiń zwiń