Daniel Stefanik rusza w Polskę

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2014 16:12
Pierwsze oficjalne tour po Polsce Daniela Stefanika odbędzie się już na przełomie stycznia i lutego. Czwórka objęła to wydarzenie patronatem!
Daniel Stefanik
Daniel StefanikFoto: mat. prasowe

Daniel urodził się w Detroit co wyjaśnia jego zamiłowanie do muzyki elektronicznej. A więc Detroit, Pampa, Drezno, Lipsk, stamtąd wystartował na cały świat!

Na swoim koncie posiada niezliczone remixy i kolaboracje z takimi artystami jak Pan-Pot, Anja Schneider, Oxia, Legowelt, Gregor Tresher, Adam Port, Cassy, Matthias Tanzmann, D.Ramirez, Mathias Kaden, Butch, Paul Ritch i wielu innych.

Wydając od ponad dekady produkcje na najwyższym poziomie, nakładem takich labeli jak Mobilee, SCI+TEC, KANN, Moon Harbour, Recovery Tech czy Kling Klong zostaje zauważony przez samego Svena jako jeden z lepiej zapowiadających się newcomerów techno i house ostatnich lat. Zaproszony do współpracy z Cocoon Recordings wydaje swój album "Confidence" stając się jednym z "Cocoon Heroes". Na albumie wydanym dla oficyny Svena Vatha znalazło się 9 niepublikowanych wcześniej utworów.

Ostatnim wielkim hitem stał się remix "Confidence" wykonany przez Adama Porta, utwór znalazł się wśród Beatport TOP10.

Daniela usłyszycie 25 stycznia w Szczecińskim Patio, 31 stycznia w Poznańskich 8Bitach, a także 1 lutego w Sopockim Sfinksie podczas oficjalnego tour po Polsce!

Partnerem imprezy są marka ‘Born To Be’ a także Radiowa Czwórka.

Czytaj także

Taneczna głębia Simona Mattsona

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2013 15:10
Przez osiem lat grał w całej Polsce, ale też i Europie, jako Simon.S. Teraz rozpoczął nowy etap swojej kariery. Sprawdźcie jego najbliższe plany oraz elektryzujący set, jaki zagrał w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dźwiękowa anarchia na żywo: The Bloody Beetroots

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 08:00
Trzy lata temu, na Selectorze w Krakowie dali jeden z najlepszych występów, dziś będzie można przekonać się jak poradzili sobie w Lozannie. Zapraszamy na retransmisję koncertu The Bloody Beetroots.
rozwiń zwiń