Brelok Banked Slalom 2022

Ostatnia aktualizacja: 10.03.2022 11:00
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja największych zawodów snowboardowych w naszym kraju - Brelok Banked Slalom w Czarnym Groniu!
Brelok Banked Slalom 2022
Brelok Banked Slalom 2022Foto: mat. pras.

Już w ten weekend (12-13 marca) w ośrodku narciarskim Czarny Groń odbędzie się kolejna edycja Brelok Banked Slalom. #BBS to zawody snowboardowe, podczas których w luźnej i przyjacielskiej atmosferze zawodnicy (ci profesjonalni i ci, którzy na desce śmigają amatorsko) ścigają się po torze pełnym band, muld i innych ciekawych przeszkód. Wszystko przygotowane jest przez bardzo kreatywnych i precyzyjnych szejperów TIGER Snowpark Czarny Groń.

Wesoła atmosfera panująca podczas Brelok Banked Slalom nie spycha na dalszy plan zaciętej rywalizacji. W związku z tym emocje sięgają zenitu! Na zawodach mierzą się ze sobą amatorzy, dzieci oraz ich rodzice, ale też najlepsi snowboarderzy w naszym kraju. Śmiało można więc stwierdzić, że zwycięzca #BBS jest najszybszym snowboarderem w Polsce!

Podsumowanie Brelok Banked Slalom 2021 / Facebook: Brelok Banked Slalom

Tegoroczne zawody zostaną rozegrane w dniach:

  • 12 marca 2022 - kategoria amator
  • 13 marca 2022 - kategorie Open/Pro + Junior + Dzieci

Część dochodu z tegorocznego Brelok Banked Slalom zostanie przekazana na rzecz dotkniętej wojną Ukrainy. Do zawodów zaproszeni zostali snowboarderzy zza naszej wschodniej granicy, a dodatkowo kolory gadżetów związanych z #BBS będą nawiązywać do barw flagi ukraińskiej.

Brelok Blanked Slalom 2021
Brelok Blanked Slalom 2021

Na #BBS każdy uczestnik będzie miał super czas na śniegu i możliwość zmierzenia się ze swoimi koleżankami/kolegami oraz najlepszymi polskimi snowboarderami. Nie może Was tam zabraknąć!

Szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj.

Czwórka, po raz kolejny, jest patronem Brelok Banked Slalom.

  

AŚ, mat. prasowe

Zobacz więcej na temat: snowboard zawody