X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Z kulturą na co dzień!

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2013 12:00
Poznawaj polską sztukę i kulturę...
Audio
  • Paweł Nowik Nowicki opowiada o projekcie "Unlimited- sztuka bez granic" (Czwórka/Stacja Kultura)
Logo projektu Empik Art Unlimited
Logo projektu Empik Art UnlimitedFoto: materiały promocyjne

Już od 65 lat Empik jest doskonałym miejscem do zdobywania wiedzy i poszerzania horyzontów, odkrywania nowych pasji i inspiracji. Empik zaprasza polskich artystów do współpracy i tworzenia unikalnych kolekcji produktów. Pod wspólną nazwą EMPIK ART UNLIMITED przyczyniają się one do popularyzacji polskiej sztuki i kultury, udostępniając je każdemu.

Twórcy zaproszeni do projektu to Beata Konarska, Joanna Sarapata, Edgar Bąk, Maurycy Gomulicki, Juliusz Machulski, Michał Miszurka, Paweł Nowik Nowicki, Andrzej Pągowski oraz Michał Rusinek reprezentujący Fundację Wisławy Szymborskiej.

Celami kolekcji jest popularyzacja polskiej kultury i sztuki, promocja polskich twórców, a także udostępnianie przykładów polskiej sztuki w formach przystosowanych do użytku codziennego.

Więcej o projekcie "Unlimited - sztuka bez granic" opowiada Paweł Nowik Nowicki w "Stacji Kultura" - posłuchaj.

Czwórka objęła ten Projekt swoim patronatem.

Kolekcja
Kolekcja Empiku "Polska nowoczesna" odświeża jeden z najbardziej charakterystycznych polskich symboli narodowych – Orła Białego. Kolekcja "Polska nowoczesna" jest częścią projektu Empik Art Unlimited.

Kolekcja
Kolekcja Empiku "Polska nowoczesna" odświeża jeden z najbardziej charakterystycznych polskich symboli narodowych – Orła Białego. Kolekcja "Polska nowoczesna" jest częścią projektu Empik Art Unlimited.

 

 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak