"Angry Birds" w połączeniu ze "Star Wars"? To możliwe!

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2013 12:00
Oto nie tylko legendarny film "Star Wars" został przetworzony na grę bez prądu, ale także udało się połączyć go z popularną mobilną grą "Angry Birds".
Testowanie gry Angry Birds Star Wars
Testowanie gry "Angry Birds Star Wars"Foto: screen/wideo

W każdym pudełku z grą mamy dwie świnie, jednego ptaka, procę i cegiełki do budowania różnych konstrukcji.

Zasady są bardzo proste: do dyspozycji są dwie kostki. Na jednej z nich są konstrukcje, które musimy w trakcie rozgrywki zbudować, a na drugiej – liczba strzałów, które możemy oddać, by ptakiem zniszczyć budowlę.

Wiecej gier planszowych: W co warto grać > > >

– Ta gra to odpowiednik dziecięcych zabaw, gdy budowaliśmy wieżę, a potem, stojąc z boku, demolowaliśmy je, przy jak najmniejszej ilości rzutów – mówi Maciek Kasprzyk z Fangier.pl.

/

W tę grę można grać zarówno parami, jak i w większym towarzystwie. Zdaniem naszych testerów, Kuby Marcinowicza i Kamila Jasieńskiego, całość wykonana jest bardzo estetycznie, proce wykonane są precyzyjnie, a figurki są odpowiednio wyważone i dobrze latają.

Dowiedz się więcej o grze "Angry Birds Star Wars" i jej zasadach, słuchając nagrania audycji "Czwarty wymiar", bądź obejrzyj na wideo zmagania naszych dziennikarzy wprost ze studia Czwórki.

(kd)

Czytaj także

Barbie ma 54 lata

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2013 10:23
Jej pełne nazwisko brzmi Barbie Millicent Roberts. Przyszła na świat w stanie Kalifornia w 1959 roku. Od tego czasu miliony dziewczynek na świecie miały przynajmniej jedną lalkę Barbie.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Hazard i blef w grze "Mały Książę. Stwórz mi planetę"

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2013 19:38
Gra polega na tym, żeby zbudować… planetę. Oczywiście każdy z graczy buduje swoją, a do dyspozycji ma szesnaście małych płytek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Hockey Spider-Man - dla fanów Cymbergaja

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2013 20:00
Hockey Spider-Man to właściwie zabawka, a nie typowa gra planszowa – miniaturowa wersja cymbergaja, albo hokeja stołowego.
rozwiń zwiń