DJ Pysh zagrał na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 09.02.2014 10:00
Pysh zaczynał w 2004 roku. Do dziś operuje muzyką house pod różnymi postaciami - tech/deep/progressive. Swoje sety stara się urozmaicać ciekawymi rozwiązaniami brzmieniowymi. Występy w klubach dają mu potężny zastrzyk adrenaliny.
Audio
  • Pysh o tworzeniu muzyki, nowej płycie "Flying Circus" i planach na przyszłość (Czwórka/BE 4)
  • Pysh gra na żywo w studiu (Czwórka/BE 4)
Pysh gra na żywo w Czwórce
Pysh gra na żywo w CzwórceFoto: screen/wideo

W 2009 roku rozpoczął produkcję własnych brzmień, co zupełnie zmieniło jego spojrzenie na muzykę. Pierwszą EP-kę wydał już po kilku miesiącach nagrań. - Ciężka praca z czasem przynosi owoce - podsumowuje w Czwórce.

Godziny spędzone nad nowymi projektami i nieustanna chęć bycia lepszym producentem to jego przepis na sukces. Przekonał się o tym w czerwcu 2010 roku, kiedy to został zwycięzcą konkursu organizowanego przez znany niemiecki duet Booka Shade. Jego remix utworu "Regenerate" został uznany za najlepszy.

W lutym 2014 r. ukaże się debiutancki album Pysha pt. "Flying Circus". Nagrał go w ciągu roku. - Największe, najlepsze kawałki powstają tak naprawdę najszybciej - mówi artysta w audycji "BE 4". - Robisz je wtedy, kiedy masz natchnienie. Wówczas jak najszybciej masz ochotę usłyszeć w głośnikach to, co stworzyłeś.

Zobacz więcej: sety DJ-skie w Czwórce <<<

Pysh przyznaje, że z dziewięciu numerów, które znalazły się na płycie jest w pełni zadowolony, ale… dorzuciłby na ten krążek coś jeszcze. - Byłby to jeden, albo dwa utwory, które zrobiłem w tzw. między czasie - mówi muzyk.

DJ Pysh zagrał w Czwórce swojego autorskiego seta. Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia wywiadu z artystą, a także występu.

(kd/mat. pras.)

Zobacz więcej na temat: Czwórka house MUZYKA Techno

Czytaj także

DJ Sin i jego winyle na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 16.09.2013 14:00
DJ Sin z Poznania zagrał swojego seta w Czwórce z czarnych płyt. - Granie techno to czysta pasja - opowiadał przed występem w audycji "BE 4".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mika Vainio i jego dźwiękowa rebelia

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2013 10:00
- Filmy i struktura rytmiczna obrazu są dla mnie bardzo inspirujące. Sposób, w jaki łączą się ze sobą sekwencje wolne i szybkie naprowadza mnie na wiele nowych rozwiązań w muzyce - mówi Mika Vainio, norweski producent i jedna z gwiazd tegorocznej edycji festiwalu Avant Art we Wrocławiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dźwiękowa anarchia na żywo: The Bloody Beetroots

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2013 08:00
Trzy lata temu, na Selectorze w Krakowie dali jeden z najlepszych występów, dziś będzie można przekonać się jak poradzili sobie w Lozannie. Zapraszamy na retransmisję koncertu The Bloody Beetroots.
rozwiń zwiń