Set Hadriana na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2013 12:10
Za deckami stanął m. in. Hadrian - warszawski didżej związany z kolektywem Głębokie Pasmo. Projekt założony przez przyjaciół i pasjonatów dobrej muzyki rośnie w siłę. Posłuchaj jak zagrał.
Audio
Hadrian gra w studiu Czwórki
Hadrian gra w studiu Czwórki

To za ich sprawą zagrali niedawno w Polsce: Swayzak, Bicep, Gerry Read, Mike Huckaby, Move D, czy Peverelist. Do listy wkrótce dołączy John Roberts: - Najlepszą rekomendacja dla tego artysty niech będzie fakt, że jak występuje w klubach w Berlinie czy Berlinie to bilety są bardzo często wyprzedane na tydzień przed imprezą - mówi gość Huberta Augustyniaka. - Roberts gra deepowe, nieco skomplikowane, ale utrzymane w house'owej estetyce rzeczy i bardzo podoba się wszystkim dziewczynom.

John Roberts wystąpi w Warszawie 15 czerwca w letniej siedzibie klubu 1500m2 do wynajęcia, a w studiu Czwórki w "BE4" zagrał Hadrian. Jego set dołączony jest do tekstu.
kul

Czytaj także

Set Sovinsy'ego na żywo w Czwórce

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2013 15:24
Warszawski DJ i producent Sovinsky. Sam o sobie mówi, że jest uzależniony od muzyki. Uwielbia mieszać ze sobą kompletnie różne style, co doskonale słychać w jego setach. Najczęściej sięga po deep house i elektronikę. W czerwcu ubiegłego roku debiutował nakładem We Are Your Music Mate.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Gdzie się bawić? Najlepsze imprezy w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2013 14:20
Dr House w Sali Kongresowej, młoda polska moda na Stadionie Narodowym, Dr House w Palladium i wielki boom artu w Krakowie. Przed nami wysyp intrygujących imprez, które co tydzień polecamy Wam z redakcją Aktivista.
rozwiń zwiń