Carbon Silesia Festival 2021. Święto muzyki elektronicznej

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2021 13:35
- To dwa dni nieustającej muzyki pod znakiem doskonałych artystów. Wystąpi ponad trzydziestu wykonawców na trzech scenach, ale atrakcji poza sceną będzie jeszcze więcej - zapowiadał organizator wydarzenia Igor Fleiszer. 
SnowFest 2020
SnowFest 2020Foto: Mateusz Kulik/Czwórka

CARBON-Silesia-Festival-(02)_1200.jpg
ZOBACZ WIĘCEJ Carbon Festival - patronat Czwórki >>>

Carbon Silesia Festival to wydarzenie twórców Snowfestu, którzy tym razem postanowili zorganizować niesamowite wydarzenie latem. 

Posłuchaj
03:54 _PR4_AAC 2021_08_09-08-34-33.mp3 O Carbon Silesia Festival 2021 opowiada Igor Fleiszer (Pierwsze słyszę/Czwórka) 

Wydarzenie to jednak przede wszystkim święto muzyki, zwłaszcza elektronicznej. - Oczywiście w dużej mierze będzie to muzyka współczesna, ale pojawi się także odrobina funku czy trochę soulu. To szeroki i ciekawy przegląd artystów zarówno z Polski jak i zagranicy - mówił Igor Fleiszer. - Będzie m.in. włoski duet "Agents of time", który słynie z doskonałych, hipnotyzujących setów didżejskich. Pojawi się również Alan Dixon, czyli reprezentant współczesnego disco, Kuba Sojka, ale też legendarny duet Booka Shade, który zagra pierwszego dnia festiwalu, zamykając właściwie główną scenę - wymieniał Igor Fleiszer. - W połowie sierpnia znane będą nazwiska kolejnych wykonawców. 

Podczas Carbon Silesia Festival wystąpi też Last Robots: 

Źródło - LastRobotsTV


Całość odbędzie się 3-4 września w Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu, obok muzycznej uczty Carbon Festival będzie także gratką dla miłośników zwiedzania. - Będzie możliwość zwiedzania kopalni i pozostałych terenów pod obiektem koncertowym. Do dyspozycji uczestników oddajemy pomieszczenia, które doskonale pokazują, czym jest kopalnia, czym jest sztolnia i jak działa miejsce, w którym będziemy się znajdowali - mówił gość Czwórki. 

Carbon Silesia Festival odbywa się pod patronatem Czwórki >>>  

Oprócz muzyki pojawi się też strefa chill, strefa food market, w której będzie można się posilić, ale także strefa debat, gdzie będzie miejsce na dyskusje i ścieranie opinii. - W ramach biletów można będzie zwiedzać m.in. Muzeum Ratownictwa Górskiego i masę innych przestrzeni, które znajdują się na terenie festiwalu. 

***

Tytuł audycji: Pierwsze słyszę

Prowadzi: Kamil Jasieński

Materiał przygotowała: Oliwia Krettek

Data emisji: 09.08.2021

Godzina emisji: 8.25

kd