X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Pezet i Małolat w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2012 15:55
Najzdolniejsze rodzeństwo polskiego rapu zagrało w audycji "Ministerstwo Dźwięku".
Audio

Pezet jest na scenie od roku 1998, kiedy to z Onarem założył skład Płomień 81. Duet wydał 3 płyty. W 2002 roku, współpracując z producentem Noonem, postanowił spróbować sił samodzielnie i nagrał pierwszy solowy album "Muzyka klasyczna". Od tamtego czasu raper wydał 6 płyt, z czego dwie ze swoim młodszym bratem, Małolatem: w 2010 roku "Dziś w moim mieście" oraz w 2012 "Pezet i Małolat live In 1500m2".

"Pezet i Małolat live In 1500m2" to wyjątkowe wydawnictwo, które składa się z płyty CD oraz DVD. Na pierwszej znajduje się wybór najpopularniejszych utworów z dyskografii artystów, w zupełnie nowych aranżacjach, nagranych wraz z żywym bandem. DVD zawiera materiał z prób oraz fragmenty koncertu, który odbył się w klubie 1500m2, a także wywiad z artystami - w sumie 1,5 godziny oglądania!

W sobotę 15 grudnia w "Ministerstwie Dźwięku" raperzy zaprezentowali materiał z tej właśnie płyty.  Obok  numerów z "Dziś w moim mieście", pojawiły się także takie klasyki, jak "Re-fleksje", "Ukryty w mieście krzyk" czy "Rap z Boiska". Raperom towarzyszył zespół Error.

Wysłuchaj koncertu Pezeta i Małolata w audycji "Ministerstwo Dźwięku".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Koncert Łąki Łan w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 23.08.2014 17:00
Łąki Łan to polski zespół, grający - według samych muzyków - "łąki funk”, a zdaniem recenzentów - połączenie muzyki punk oraz funk. Zapraszamy do obejrzenia reemisji koncertu w "Ministerstwie dźwięku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Novika zaśpiewała w Czwórce (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2012 12:00
To jedna z najważniejszych reprezentantek chilloutowego nurtu w polskiej elektronice. W Czwórce artystka zaprezentowała materiał ze swojej ostatniej płyty "Lovefinder".
rozwiń zwiń

Czytaj także

AbradAb w Czwórce! Zobacz koncert

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2014 19:00
W połowie lat dziewięćdziesiątych objawił się "hardcore psycho-rap", a polska scena muzyczna przeżyła trzęsienie ziemi. Jednym z ludzi, którzy odpowiadają za tę rewolucję, jest AbradAb. W sobotę artysta wystąpił w "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Iza Lach zagrała Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 02.12.2012 14:18
Artystka, której awangardowy pop twórczo łączy brzmienia fortepianu z syntezatorowym beatem wystąpiła w czwórkowym "Ministerstwie Dźwięku".
rozwiń zwiń