Selector Festival - zmiana miejsca!

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2010 10:44
Tegoroczna edycja przenosi się z krakowskich Błoń na teren Lotniska - Muzeum Lotnictwa.

Ze względu na powódź organizatorzy krakowskiego festiwalu Selector zmuszeni są przenieść imprezę.

Druga edycja Selectora miała się odbyć tak jak poprzednia na krakowskich Błoniach. Jednak  rekordowe opady, które w ostatnich tygodniach nawiedziły południową Polskę, odcisnęły swoje piętno również na terenie, gdzie odbywa się festiwal. Błonia są w na tyle złym stanie, że przeprowadzenie tam imprezy bez uszczerbku dla niej samej, jak i jej uczestników, stało się niemożliwe.

W związku z tym organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu tegorocznej edycji festiwalu na teren Lotniska - Muzeum Lotnictwa (wejście od ul. Bora-Komorowskiego). Ponadto, pomimo niewielkiej odległości Muzeum od centrum Krakowa, dla uczestników festiwalu zorganizowany zostanie bezpłatny transport.

Lista gwiazd festiwalu pozostaje bez zmian: na Selectorze usłyszycie m. in. Faithless, Calvina Harrisa, Friendly Fires, Metronomy, Delphic, Audio Bullys i Booka Shade.

Festiwal odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2010.

Bilety na Selector Festival zakupione do tej pory - rzecz jasna - zachowują ważność.

pat

Czytaj także

SELECTOR FESTIVAL - TYLKO W TRÓJCE!

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2009 12:37
FRANZ FERDINAND! ROYKSOPP! CSS! ORBITAL! DEEZEE RASCAL! NEW YOUNG PONY CLUB! OSZIBARACK! KAMP! LOCO STAR! MILOOPA! I wielu wielu innych...
rozwiń zwiń
Czytaj także

Se-lec-tor!!!

Ostatnia aktualizacja: 06.06.2009 13:00
nasz nowy krakowski festiwal!
rozwiń zwiń
Czytaj także

RTK, fox & roll

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2010 13:00
modernologie --- zachody --- udręki pewnej kasjerki --- chrzest --- faktury --- porcelana inaczej --- przeszłość jest obcym krajem --- valie export
rozwiń zwiń