"Teoria wielkiego podrywu" na DVD

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2013 12:00
Penny! Penny! Penny! Sezon 5 serialu debiutuje na DVD!
Audio
  • Oto najsłynniejsze cytaty z seriali (Poranek OnLine/Czwórka)
Teoria wielkiego podrywu na DVD
Foto: materiały promocyjne

MĄDROŚĆ JEST SEXY "Teoria wielkiego podrywu" to dziś jeden z najlepszych i najbardziej popularnych seriali komediowych na świecie. Sitcom stworzony przez Chucka Lorre’a ( autora seriali: Grace w opałach, Dwóch i pół, Mike i Molly, Dharma i Greg) i Billa Prady’ego (autora m.in. Karoliny w mieście, Dharmy i Grega)  - ma już na swoim koncie dwie nagrody Emmy i Złoty Glob.

Przezabawna opowieść o przyjaźni, miłości i fizyce kwantowej pojawia się z nowymi odcinkami na DVD. Leonard Hofstadter (Johnny Galecki) i Sheldon Cooper (Jim Parsons) są współlokatorami, najlepszymi przyjaciółmi i genialnymi fizykami. Wspólnie z innym fizykiem Rajeshem Koothrappalim (Kunal Nayyar) oraz inżynierem Howardem Wolowitzem (Simon Helberg) tworzą zgraną paczkę, która bez problemu jest w stanie rozwiązań każde zadanie z fizyki, mechaniki kwantowej i polemizować z teoriami noblistów. Gorzej sprawa wygląda z ich życiem uczuciowym i podejściem do kobiet. Na szczęście jest Penny,  atrakcyjna sąsiadka (Kaley Cuoco) oraz ekscentryczna Amy Farrah Fowler (Mayim Bialik), które pomagają miłośnikom nauk ścisłych choć w niewielkim stopniu zrozumieć kobiety…

W piątym sezonie geniusze z "Teorii Wielkiego Podrywu" znajdą się na krzywej dzwonowej. Związek Penny i Leonarda powraca w pełnym trybie beta-testowym, podczas gdy Sheldon, Howard i Raj odkrywają, że istoty kobiecości nie da się przedstawić na wykresie ani w żaden sposób obliczyć. Gdy Sheldon wprowadza niechętnie poprawki do "umowy związku" z Amy Farrah Fowler, czyli "kumplem-który-jest-dziewczyną", Raj rozważa zaaranżowane małżeństwo. Howard tymczasem jest gotowy do udziału w misji NASA, a także w misji małżeńskiej z uduchowioną Bernadette. 

 

Przed nami wydanie DVD piątego sezonu serialu, w którym główne role zagrali: nominowany do nagrody Emmy Johnny Galecki, zdobywca Złotego Globu i dwóch nagród Emmy Jim Parsons, nominowany do nagrody Teen Choice Award Simon Halberg, Kunal Nayyar oraz zdobywczyni nagrody Teen Choice Award, Kaley Cuoco. Realizowana od 2007 roku "Teoria wielkiego podrywu” wyświetlana jest w 40 krajach, w Stanach gromadzi co tydzień przed telewizorami nawet 15 milionów widzów!

Wydanie DVD pod patronatem Czwórki do zdobycia na naszej antenie od 20 maja, a na płytach nie zabraknie wyjątkowych dodatków specjalnych:

- Teoria Wielkiego Podrywu @ 100 - obsada i producenci świętują setny odcinek serialu
- Teoria Wielkiego Podrywu - wspomnienia Najlepsze wspomnienia obsady z kręcenia 5-go sezonu
- Profesorowie Produkcji - wejdź za kulisy i zobacz jak wyglądała praca różnych działów przy powstawaniu cotygodniowych odcinków
- Gagi z planu

/

Zobacz więcej na temat: Czwórka dvd patronat

Czytaj także

"Pozaświatowcy: Świat bez bohaterów"

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2013 11:00
Jedna z najbardziej oryginalnych powieści fantasy ostatnich lat!
rozwiń zwiń