Tracz i Sahakjan wygrywają w Memoriale Pytlasińskiego

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2021 08:01
Poranny przegląd sportowy - 14 czerwca 2021.
Zapasy - Memoriał Pytlasińskiego 2021
Zapasy - Memoriał Pytlasińskiego 2021Foto: Przemek Kaliski / PZZ

Mocnym akcentem zakończyli Memoriał Władysława Pytlasińskiego polscy zapaśnicy w stylu klasycznym. Na matach warszawskiej Areny Ursynów zwyciężyli w dwóch kategoriach wagowych.
W kategorii do 72 kg zwyciężył Geworg Sahakjan, a w kategorii do 60 kg najlepszy okazał się Michał Tracz, który przyznał, że rozkręcał się z każda kolejną walką.
Tracz w finale zwyciężył Turka Ekrema Oztuerka 3:2, a Sahakjan 4:3  Mirzobeka Rachmatowa z Uzbekistanu.

Posłuchajcie co w dźwiękowej wersji Przeglądu powiedzieli zwycięzcy oraz trener kadry - Włodzimierz Zawadzki.

W Przeglądzie znajdziecie też pozostałe informacje sportowe.

***

Polacy przegrali pierwszy mecz na EURO ze Słowacją. Teraz czekają ich jeszcze dwa mecze grupowe z Hiszpanią i Szwecją. Mistrzów Europy poznamy 11 lipca po finale na Wembley w Londynie.

Iga Świątek i Bethanie Mattek-Sands przegrały finał debla wielkoszlemowego French Open.

Sportowe podsumowanie dnia - 13 czerwca 2021.