Czwórka na Drum Basstion Festival 2021. Będzie się działo!

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2021 13:15
Reporterzy Czwórki wyruszają na muzyczną imprezę czerpiącą swoją magiczną atmosferę z Twierdzy Srebrna Góra. Drum Basstion Festival 2021 odbędzie się 13 i 14 sierpnia. Relacje z wydarzenia przez cały weekend do usłyszenia w audycjach muzycznych Czwórki.
Zdj. ilustracyjne
Zdj. ilustracyjneFoto: sad444/Shutterstock.com

Drum Basstion to grupa znajomych z Dolnego Śląska, zafascynowanych muzyką, chcących bawić się nią i przez to  promować swój region, a jej flagowym projektem jest Drum Basstion Festival. Impreza skupia artystów takich nurtów muzycznych jak ska, reggae, house, drum and bass i techno.

ZOBACZ TAKŻE Carbon Silesia Festival 2021 - pod patronatem Czwórki >>>

Scena festiwalu w tym roku ugości m. in. takie gwiazdy jak Klaudia Gawlas, Mesajah, Koniec Świata czy Catz ‘n Dogz. Poza słuchaniem muzyki każdy uczestnik będzie mógł spróbować również jej tworzenia. Znajdzie się też czas na jogę, spotkanie z podróżnikiem, rękodzieło i zwiedzanie twierdzy.

Reporterzy Czwórki Oliwia Krettek i Kuba Piątkowski będą śledzić wydarzenie na miejscu. Relacje na żywo 13 sierpnia w audycjach: "Będzie głośno!", "Rock Blok" oraz 14 sierpnia w "Prywatce".

O festiwalu będzie można usłyszeć także przez cały weekend w "Wiadomościach Czwórki" oraz w poniedziałkowej audycji porannej "Pierwsze słyszę".

Czwórka Polskie Radio jest patronem medialnym Drum Basstion Festival 2021.
ZOBACZ WIĘCEJ Patronaty Czwórki >>>


Drum Basstion Drum Basstion

***

mat. pras./kd

Zobacz więcej na temat: Czwórka muzyka elektroniczna

Czytaj także

Kasia Golomska. Od indie-folku do melodic techno

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2021 14:30
Jej głos znają fani Lily Hates Roses i Atlvnty, a także Miuosha. W sobotni wieczór Kasia Golomska pokaże nam nowe oblicze i opowie o szaleństwach klubowych nocy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Carbon Silesia Festival 2021. Święto muzyki elektronicznej

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2021 13:35
- To dwa dni nieustającej muzyki pod znakiem doskonałych artystów. Wystąpi ponad trzydziestu wykonawców na trzech scenach, ale atrakcji poza sceną będzie jeszcze więcej - zapowiadał organizator wydarzenia Igor Fleiszer. 
rozwiń zwiń