Up To Date 2022 - jesteśmy na miejscu

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2022 06:00
Czwórka jest w Białymstoku! Możecie nas spotkać na festiwalu Up To Date. Słuchajcie audycji i relacji prosto z imprezy. Zapraszamy na Czwartą Scenę Czwórki, na której występują utalentowani polscy artyści młodego pokolenia.
UTDF 2022. Czwarta Scena Czwórki - Swayzee.
UTDF 2022. Czwarta Scena Czwórki - Swayzee.Foto: Radosław Kamiński

Po raz trzynasty w stolicy Podlasia - Białymstoku, odbywa się Up To Date Festival. Na fanów muzyki elektronicznej podczas trzech festiwalowych dni czeka mnóstwo dobrej muzyki i zabawy.

UTDF 2022: 2 września - ZOBACZ GALERIĘ >>>

UTDF 2022. Czwarta Scena Czwórki - Swayzee. UTDF 2022. Czwarta Scena Czwórki - Swayzee.

Różnorodność to słowo, które od początku kojarzy mi się z tym festiwalem - mówi Piotr Truszkowski, dziennikarz muzyczny Czwórki, odpowiedzialny za dobór artystów na Czwartej Scenie Czwórki. - Na naszej scenie grało już techno, disco, była muzyka basowa, był jazz, funk, rap, soul, a teraz za sprawą zespołu Swayzee dołączy do tej kolekcji glam rock i to fajnie pokazuje, jak szeroko w Czwórce patrzymy na muzykę.

Oprócz scen "Pozdro Techno" i "Beats", na terenie Stadionu Miejskiego w Białymstoku, pojawiła się także, jak co roku, Czwarta Scena Czwórki, na której wystąpili lub wystąpią: Miły ATZ,  Swayzee,  Pepe., Klawo, Mr. Krime, 1988: Ruleta show z gościnnym udziałem artystów: TONFA, Zdechły Osa, Hades, Kosi, Nath, Barto Katt, Rosalie., Asthma i Kacha Kowalczyk oraz dj-e znani z Czwórki - czyli Bert i Harper.

Czwórka jest wieloletnim partnerem festiwalu Up To Date, a nasza ekipa nadaje audycje prosto z miejsca wydarzenia i na bieżąco relacjonuje, co się dzieje w Białymstoku.


Gosia Jakubowska na Up To Date Festival 2022. Gosia Jakubowska na Up To Date Festival 2022.

W audycji "Najlepszy dzień tygodnia" Gosia Jakubowska rozmawiała o planszówce "Business Techno: The Game". W "Muzycznym lunchu" - zaserwowaliśmy przegląd tego, co się będzie działo na poszczególnych scenach, a w "Wiadomościach" o godz. 17.00 sprawdziliśmy jak idą przygotowania do Czwartej Sceny Czwórki. O godz. 22.00 w plenerowej audycji "Czwórka na Up to Date Festival" Kamil Jasieński spotkał się z artystamii, organizatorami i uczestnikami festiwalu.


UTDF 2022: Kamil Jasieński i Julek Płoski w plenerowym studiu Czwórki. UTDF 2022: Kamil Jasieński i Julek Płoski w plenerowym studiu Czwórki.

Źr. Facebook/Up To Date Festival

W sobotę o godz. 9.00 w audycji "Sobotologia" rozmawialiśmy o akcjach towarzyszących festiwalowi: "50+" oraz "Wyślij pocztówkę do Babci", a w "Plantacji dźwięków" po godz.18.00, prowadząca Gosia Jakubowska rozmawiała z organizatorem Dtekkiem o artystach i festiwalowej muzyce oraz o tym, jak wydźwięk hasła "Pozdro Techno" zmienił się na przestrzeni lat. O godz. 22.00 Kamil Jasieński zaprosił na drugą odsłonę audycji specjalnej "Czwórka na Up To Date Festival". W programie m.in. muzyka artystów z tegorocznego line-upu oraz rozmowy o najciekawszych występach i muzycznych zaskoczeniach.


UTDF 2022. Czwarta Scena Czwórki . UTDF 2022. Czwarta Scena Czwórki .

W ostatnim dniu wydarzenia, w niedzielnej audycji "Tędy po trendy" o godz.9.00 opowiedzieliśmy, co cieszy się największą popularnością oraz jakie atrakcje jeszcze czekają na uczestników festiwalu.

Relacje z Up To Date Festival można śledzić także na Czwórkowych portalach społecznościowych. 


Line-up Up To Date Festival 2022 Line-up Up To Date Festival 2022

mat.pras./aw
Zobacz więcej na temat: Czwórka Norbert Borzym MUZYKA
Czytaj także

Evelina Ross: trochę zalotu country bardzo mi w duszy gra

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2022 13:30
- Zostałam rzucona na głęboką wodę. Mój pierwszy koncert to był support przed koncertem Krzyśka Zalewskiego. Był duży stres, ale jestem bardzo szczęśliwa, że się udało - mówi EVelina Ross, debiutantka, która podbiła już serca internautów i nagrała singiel "Nic tu po mnie".
rozwiń zwiń