Przed "Seksem w wielkim mieście"

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2013 15:03
Anna Sophia Robb przejęła pałeczkę po Sarze Jessice Parker i w nowym serialu wciela się w rolę Carrie, którą doskonale znamy z "Seksu w wielkim mieście".
Audio

Nowy serial "Pamietniki Carrie" to jednak nie kontynuacja "Seksu..." ale jego prequel. Anna Sophia Robb odgrywa nastoletnią Carry Bradshaw.

- Carrie jako nastolatka nie ma jeszcze świetnego gustu jaki prezentuje w "Seksie w wielkim mieście". Nie ma wspaniałych znajomych ani doświadczenia w sprawach damsko-męskich - opowiada Patrycjusz Tomaszewski. W serialu Carrie podkreśla, że "jako jedyna ze swoich koleżanek nie straciła wianuszka".

"Pamietniki Carrie" mają być podróżą głównej bohaterki, spotkaniem z Manhattanem.

Ogromnym, wesołym atutem tego serialu jest czas akcji. Carry swoje naście lat miała w latach 80., dlatego na ekranie nie zabraknie strojów, muzyki i gadżetów z epoki.

Premiera serialu już na przełomie stycznia i lutego. W "Stacji Kultura" o serialu opowiadał Patrycjusz Tomaszewski.

(pj)
Zobacz więcej na temat: Manhattan podróże
Czytaj także

Ścigany szpieg na szpilkach

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2012 12:57
W świat szpiegów zaprasza nas nowy serial "Hunted". To świetna propozycja dla spragnionych intryg i licznych zwrotów akcji.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mindy chce schudnąć i marzy o miłości

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2012 12:00
Ginekolożka, która marzy o romantycznej miłości i czeka na same dobre zakończenia to główna bohaterka serialu "The Mindy project". Gwarantujemy, że jest wesoło.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Chłopak Lady Gagi będzie gasił pożary w Chicago

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2013 13:54
To nie bulwarowa sensacja tylko zapowiedź nowego serialu o amerykańskich strażakach, w którym partner artystki ma zagrać jedną z głównych ról. Na szczęście ma to ma być niejedyny walor nowej produkcji.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Deception: "trup ściele się gęsto, intryga goni intrygę"

Ostatnia aktualizacja: 15.01.2013 16:33
Serial "Deception", którego polski tytuł brzmi "W sieci kłamstw" debiutował w amerykańskiej telewizji NBC na początku stycznia, a niebawem trafi do nas. Będzie się działo, bo już w pierwszym odcinku zginąć ma dwoje bohaterów.
rozwiń zwiń