Runmageddon - liczy się stan głowy, a nie mięśni

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2014 18:00
Bieganie po asfalcie jest nudne, a tobie się marzą ekstremalne przeżycia? Wystartuj w Runmageddonie!
Audio
  • Runmageddon - najtrudniejszy półmaraton w Europie (Czwórka/4 bieg)
Koniec świata nudnych biegów - to hasło promujące Runmageddon. Nie ma w nim cienia przesady, organizatorzy dbają o to, by uczestnicy mieli się na co wspinać i pod czym czołgać
Koniec świata nudnych biegów - to hasło promujące Runmageddon. Nie ma w nim cienia przesady, organizatorzy dbają o to, by uczestnicy mieli się na co wspinać i pod czym czołgaćFoto: Runmagedon

W ogniu, lodzie, błocie, pod zasiekami i z przeszkodami - z takimi wyzwaniami mierzą się uczestnicy Runmageddonu.

- Całe przedsięwzięcie traktujemy w kategoriach terapeutycznych - mówi organizator Jaro Bieniecki. - Runmageddon testuje siłę naszego charakteru i wolę walki.

To nie jest propozycja dla typowych biegaczy, albo regularnych bywalców siłowni.  - Dobra kondycja to za mało, potrzebny jest też hart ducha - mówi ratowniczka medyczna, Magda Szulc. - Po takim biegu jestem upodlona, upiaszczona, ale szczęśliwa.

Listopadowa edycja Runmageddonu w Warszawie będzie najtrudniejszym półmaratonem w Europie. O najbardziej zaskakujących przeszkodach, o łańcuchach i betonowych klockach oraz o tym, jak się przygotować, żeby nie odpaść w połowie biegu, opowiadał gość Czwórki. Szczegóły w nagraniu audycji.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzenie: Piotr Galus

Gość: Jaro Bieniecki, organizator i pomysłodawca Runmageddonu, Magda Szulc, uczestniczka biegu

Data emisji: 8.11.2014

Godzina emisji: 16.00

(kul, ei)

Czytaj także

Bez dobrych butów daleko nie pobiegniesz

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2014 10:00
Każdego roku, na półkach sklepów sportowych pojawiają się nowe modele butów do biegania. Kuszą nowymi rozwiązaniami chroniącymi przed kontuzjami i feerią barw. Czy rzeczywiście, żeby biegać potrzebujemy sterty gadżetów?
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Sześciopak" w tydzień? Zobacz, jak skutecznie trenować!

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 18:00
Specjalnie z myślą o was trener Tomek Romanowski przygotowuje co tydzień zestawy ćwiczeń dla każdego. Na stronie Czwórki w każdy poniedziałek pojawiać się będą filmy, dzięki którym zobaczycie, jak wygląda profesjonalny trening. Do biegu, gotowi, start!
rozwiń zwiń
Czytaj także

Spartanie. Jak pomagać innym, biegając w zbroi?

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2014 08:35
Już w najbliższy poniedziałek w audycji "Rozbiegani" pojawią się Spartanie, czyli grupa biegaczy, którzy postanowili przy okazji uprawiania swojej pasji pomagać innym.
rozwiń zwiń