Runmageddon. Dasz radę się w nim sprawdzić?

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2015 14:00
Runmageddon to morderczy wyścig na ekstremalnym torze przeszkód. - Przyświeca nam zasada "Im trudniej, tym lepiej" - mówił Marek Podgórski, szef imprezy.
Audio
  • Runmageddon. Jak się do niego przygotować i kto może wziąć udział w tych zawodach? (4. Bieg/Czwórka)
Zawodnicy na trasie ekstremalnego biegu z przeszkodami Runmageddon Classic, który odbył się na torze wyścigów konnych na warszawskim Służewcu w maju 2015 roku.
Zawodnicy na trasie ekstremalnego biegu z przeszkodami Runmageddon Classic, który odbył się na torze wyścigów konnych na warszawskim Służewcu w maju 2015 roku. Foto: PAP/Leszek Szymański

Czytaj także
Runmageddon 2 1200.jpg
Twardzielki - kobiety na Runmageddonie

Na trasie błoto, woda, ogień, bagno, przeszkody linowe, skośne i pionowe ściany, zasieki, okopy i inne atrakcje. Nie znajdziecie na świecie drugiej imprezy z takim zagęszczeniem przeszkód i tak ciekawą trasą! - Większość uczestników do mety dociera bardzo zmaltretowana, ale uśmiechy tych ludzi na mecie świadczą, że udział w Runmageddonie daje dużo radości i satysfakcji - mówił Marek Podgórski.

W programie rozmawialiśmy także m.in. o tym, kto może wziąć udział w tych zawodach, jak wyglądać mają kolejne imprezy i gdzie - poza Polską - będzie można startować w ekstremalnych wyścigach. A Mateusz Jasiński opowiadał, jak należy się do nich przygotować. Tłumaczył także, czym jest slow jogging i dlaczego czasem warto pobiegać powoli i bez celu.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Goście: Marek Podgórski (dyrektor Runmaggedon Polska), Mateusz Jasiński (trener biegania)

Data emisji: 18.10.2015

Godzina emisji: 12.00

kd/fbi

Czytaj także

Bartosz Feifer udowadnia, że powrót do formy po wypadku jest możliwy!

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2015 09:00
- Zwycięstwo to sposób myślenia - przekonuje Bartosz Feifer. Biegacz, który historię zmagań z kryzysem po poważnym wypadku oraz powrotu do formy opisał w książce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Siostry Pobłockie - ich przygotowanie do maratonów

Ostatnia aktualizacja: 14.10.2015 16:00
Kasia i Kamila Pobłockie mówią, że najpierw nauczyły się biegać, a dopiero potem chodzić. W Czwórce zdradziły swój przepis na dobrą kondycję.
rozwiń zwiń