Czwórka w Mrągowie - na molo, na desce i na quadzie

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2018 11:40
- Świeci słońce, woda ma temperaturę 25 st., a ja jestem w przystani "Na Fali" w Mrągowie, skąd nadajemy "4 bieg" - wyjaśnia autor audycji, Piotr Galus.
Audio
  • Jakie sporty wodne są modne w tym roku - kite, surfing, a może inna dyscyplina? (4 bieg/Czwórka)
  • Edward Zalewski - legenda mrągowskiego nurkowania (4 Bieg/Czwórka)
  • Tomasz Radziewiński o quadach, off-roadzie i mini crossie (4 bieg/Czwórka)
Od lewej: Piotr Galus i Andrzej Bronicki.
Od lewej: Piotr Galus i Andrzej Bronicki.Foto: Agata Trojanowska

Przystań znajduje się przy jeziorze Czos i w czasie wakacji organizuje kursy żeglarskie i windsurfingowe. - Przy słabym wietrze szybciej widać efekty nauki - wyjaśnia szef "Na Fali" Andrzej Bronicki. - Kiedy mocno wieje, częściej zdarzają się upadki do wody, ale to później procentuje doświadczeniem - dodaje. 

Tomasz Radziewiński, właścicieli firmy Quady Mrągowo, tłumaczy natomiast, jak bezpiecznie jeździć quadami i gdzie w Mrągowie zasmakować off-roadu.

W audycji sprawdzamy także, jak wyglądają kursy na patent sternika jachtowego i motorowodnego, co znajduje się na dnach mazurskich jezior i gdzie pograć w paintball.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Data emisji: 17.07.2018

Godzina emisji: 15.05

kul/pg


Czytaj także

Regaty YouTuberów. Co działo się w Węgorzewie?

Ostatnia aktualizacja: 26.05.2018 18:00
Żeglarskie Mistrzostwa Polski YouTuberów o Puchar Róży Wiatrów to pierwsze w naszym kraju wydarzenie sportowe stworzone z myślą o polskich YouTuberach. Zawody mają formę zabawy, ale organizowane są w randze Mistrzostw Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Obozy żeglarskie - by spełniać nieziszczone marzenia

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2018 13:03
- Załogi, które zabieramy na żagle to młodzież z domów dziecka, ubogich rodzin, rodzin zastępczych, z małych miast - mówi Krzysztof Kłos, organizator obozów żeglarskich Fundacji Nowy Azymut. - Oni na co dzień mają trochę mniejsze szanse na realizację marzeń - dodaje. 
rozwiń zwiń