Boże Narodzenie. Jak zepsuć sobie święta?

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2015 18:00
Ciągle narzekaj, a najlepiej się z kimś pokłóć , wtedy magia świąt pryśnie w jednej chwili - podpowiadają słuchacze czwórki. A Filip Chajzer z ekipą mają też własne pomysły...
Audio
  • Ulubione świąteczne dania i najbardziej nietrafione prezenty - sprawdź, co udało się ustalić reporterom Filipa Chajzera (Piątek, piąteczek, piątunio/Czwórka)
  • Filip Chajzer na tropie świąt idealnych (Piątek, piąteczek, piatunio/czwórka)
Naprawdę niewiele potrzeba, by zepsuć święta - sobie i innym. I wcale nie chodzi tutaj o brak drogich prezentów czy białego puchu. Sprawdzili to reporterzy Filipa Chajzera
Naprawdę niewiele potrzeba, by zepsuć święta - sobie i innym. I wcale nie chodzi tutaj o brak drogich prezentów czy białego puchu. Sprawdzili to reporterzy Filipa Chajzera Foto: Pixabay/tookapic/dom. publiczna

- Punktem zapalnym może być wizyta w galerii handlowej. Zwłaszcza, jeśli prezenty gwiazdkowe zdecydujemy się kupić w ostatni weekend przed Świętami - ostrzegają reporterzy.

Potem jest jeszcze wielkie sprzątanie, wielkie gotowanie i czasami na świąteczne biesiadowanie po prostu nie starcza już siły. W audycji sprawdzamy, które zachowania najszybciej wyprowadzą z równowagi naszych bliskich i ostrzegamy, jak nie składać świątecznych życzeń.

***

Tytuł audycji: Piątek, piąteczek, piątunio

Prowadzący: Filip Chajzer

Reporterzy: Klaudia Tyszkiewicz, Małgorzata Smaczyńska, Maciej Kłobucki, Jędrzej Ostrowski

Data emisji: 18.12.2015

Godzina emisji: 16.00

kul/mg

Czytaj także

Stand-Up Polska: na scenie musi być chemia

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2015 10:00
- Stand-up jest dla młodych. I nie tratuje publiczności jak idiotów – przekonują Wojtek Fiedorczuk i Antek Syrek-Dąbrowski, komicy ze Stan-Up Polska.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Filip Chajzer z ekipą wspominają PRL

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2015 18:20
Serial "Czterdziestolatek", ciuchy z Pewexu i kultowe przeboje m. in. Franka Kimono - to tylko część atrakcji PRL-owskiego wydania audycji Filipa Chajzera.
rozwiń zwiń