Leon Myszkowski: myślałem, że praca nad książką będzie prostsza

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2016 12:48
- Wiele godzin spędziłem w wydawnictwie, wiele nocy nie przespałem przez spisywanie przepisów - mówi Leon Myszkowski, kulinarny vloger, autor kanału "Leo gotuje". - Dużo pracowaliśmy z redaktorem, nagrywaliśmy nasze rozmowy - opowiada.
Audio
  • Leon Myszkowski opowiada o swojej książce kucharskiej i działaniach na scenie djejskiej (Absolutnie niepoważni/Czwórka)
Janek Kruczkowski, Leon Myszkowski i Mateusz Tomaszuk
Janek Kruczkowski, Leon Myszkowski i Mateusz TomaszukFoto: Czwórka

Z tej współpracy powstała książka, w której dzieli się swoimi pomysłami i przepisami kulinarnymi. Jak sam przyznaje, to książka dla osób w jego wieku, może trochę starszych. Autor nie śmiałby pouczać swojej babci.

- Wszystkie przepisy w tej książce utrzymane są na jednym poziomie, każdy zawiera nie więcej niż 10-11 składników - mówi Leon Myszkowski. - To ważne by zdrowo się odżywiać, mniej jeść mięsa, trzeba wszystko wypośrodkować - radzi w Czwórce. 

Przed Leonem Myszkowskim nasi prowadzący postawili jak zwykle "absolutnie niepoważne" wyzwanie. Czy młody człowiek wyszedł z niego obronną ręką? - sprawdź słuchając audycji.

***

Tytuł audycji: "Absolutnie niepoważni"

Prowadzą: Janek Kruczkowski i Mateusz Tomaszuk

Gość: Leon Myszkowski

Data emisji: 22.09.2016

Godzina emisji: 9.08

pj/kd

Czytaj także

Marek Sierocki: "Cześć" to było moje przekleństwo

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2016 12:52
- Gdy mieszkałem na warszawskim Targówku, dzieciaki biegały za mną i wołały "Marek Sierocki, cześć!" - wspominał w Czwórce jeden z najbardziej znanych polskich prezenterów muzycznych i autor książek.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Neo. Boysband inny niż wszystkie

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2016 09:09
- Jesteśmy na takim etapie, że pracujemy i staramy się robić wszystko najlepiej jak umiemy - mówią panowie z zespołu Neo. - I to jest klucz do celu - dodają.
rozwiń zwiń