Sonar i goście wystąpili na scenie Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 10.04.2017 10:00
W kolejnej odsłonie cyklu koncertowego Czwórki wystapił Sonar. Na scenie - oprócz zjawiskowej wokalistki Leny Osińskiej - pojawili się także raprzerzy Holak i Otsochodzi.
Audio
  • Tak Sonar zagrał w Czwórce! Były melancholia, bit i goście (Covery Samplery/Czwórka)
Sonar na koncercie w Czwórce
Sonar na koncercie w CzwórceFoto: Czwórka

Nieczęsto pojawia się zespół, którego pierwsze cztery koncerty to występy na prestiżowych festiwalach. Nieczęsto debiutujący zespół gra muzykę, którą trudno zaszufladkować. Nieczęsto napisanie tekstów wszystkich piosenek na płycie powierza się raperom. Zazwyczaj kombinacja tylu nieoczywistości powinna zwiastować wybitną płytę. I tak właśnie jest w przypadku "Pętli" Sonara - melancholia, triphopowy mrok i klasyczny sznyt instrumentalny w połączeniu z nowoczesną produkcją, a do tego wyjątkowo aktualne teksty.

Nad całością czuwa Łukasz Stachurko (współtwórca duetu RYSY), obok wokalu debiutującej Leny Osińskiej ciężko przejść obojętnie, Rafał Dutkiewicz potwierdza swój perkusyjny talent nagrywając większość bębnów na setkę, a Artur Boguslawski dorzuca odrobinę swej pianistycznej magii. Całości dopełniają kwartet smyczkowy i sekcja dęta, nadając tej współczesnej produkcji klasyczny sznyt. Za miks i mastering odpowiedzialny jest Mikołaj Bugajak czyli NOON - mistrz klasycznego, hip-hopowego brzmienia. Za teksty odpowiada Mateusz Holak, który powoli staje się głosem swojego pokolenia. Pokolenia, które ma wiele do powiedzenia.

Posłuchaj więcej KONCERTY CZWÓRKI <<<

W Czwórce Sonar i zaproszeni goscie zaprezentowali materiał z płyty "Pętle" oraz nowe numery i coverową niespodziankę. Koncert poprowadziła Ula Kaczyńska.

kul/kd

Czytaj także

Zespół Łyko zagrał koncert w Czwórce!

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2017 12:35
W studiu Czwórki 13 stycznia, w audycji "Będzie głośno" wystąpił zespół Łyko. Koncertu można było posłuchać nie tylko w audycji "Będzie głośno!", ale także obejrzeć na stronie czworka.online.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Tekno - koncert na żywo w studiu Czwórki

Ostatnia aktualizacja: 19.01.2017 10:00
W środę 18 stycznia w Czwórkowym Studiu wystąpił na żywo zespół Tekno. Koncert mogliście oglądać m.in. na stronie czworka.online oraz Czwórkowym Facebooku.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bajzel na scenie Czwórki! Posłuchaj koncertu

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2017 10:40
Znany muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów - Bajzel był kolejnym artystą, który wystąpił na scenie koncertowej Czwórki.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Girls On Fire - ten koncert to ogień!

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2017 19:00
Na koncercie w Czwórce zespół Girls On Fire zaprezentował materiał ze swojej debiutanckiej płyty pt. "Siła kobiet".
rozwiń zwiń