Mateusz Maga: dziś już nie przejmuję się tym, co mówią

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2014 09:50
- W modelingu trzeba być silnym, mocnym i wytrwale dążyć do celu - mówi model Mateusz Maga. - Ten sukces wymaga poświęceń.
Audio
  • Mateusz Maga o trudnej drodze do kariery modela, marzeniu o światowych wybiegach i planowanej kolekcji odzieży (Czwórka/Dzień Kobiet)
Czy Mateusz Maga podbije światowe wybiegi? Na razie model wyznał, że zamierza liczyć tylko na siebie
Czy Mateusz Maga podbije światowe wybiegi? Na razie model wyznał, że zamierza liczyć tylko na siebieFoto: Oktawian Górnik

Maga przyznaje, że dopiero niedawno odkrył w sobie siłę, by nie zwracając uwagi na przyjaźnie, walczyć o swoje. - Wcześniej byłem na to za słaby. Nie mam jednak zasady "po trupach do celu" i wciąż bardzo przejmuję się uczuciami ludzi wokół mnie - zaznacza.
Jako uczestnik jednego z telewizyjnych show Maga do czerwoności rozgrzewał internetowe fora. Ludzie kochali albo nienawidzili androgenicznego modela. - To nie jest świadomy zabieg. Dopiero z czasem zorientowałem się, że mam predyspozycje, by zostać modelem. Ale kocham to, co robię - mówił w Czwórce.
Dlaczego Mateusz zrezygnował z projektowania ubiorów w Londynie i jakie ma plany zawodowe? Zapraszamy do wysłuchania nagrania rozmowy z studia.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet
Prowadziły: Karina Terzoni, Katarzyna Węsierska

Gość: Mateusz Maga, model, projektant odzieży
Data emisji: 14.11.2014
Godzina emisji: 7.00

(kd, ac)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Michał Kędziora: Polacy coraz lepiej radzą sobie z modą

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2014 17:40
Autor książki "Rzeczowo o modzie męskiej" Michał Kędziora, znany też jako autor bloga Mr. Vintage, określany jest czasem jako profesor Miodek mody męskiej. On sam ma do tego większy dystans, ale jest szczęśliwy i niezwykle usatysfakcjonowany tym, że pomaga panom odnaleźć styl i klasę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Maślak: na tytuł mistera wpływ ma osobowość

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 11:55
Po tym, jak zwyciężył w konkursie Mister Polski 2014, Rafała Maślaka okrzyknięto najprzystojniejszym polskim strażakiem. Ostatnie miesiące to wielki zwrot w życiu skromnego 25-latka z Gorczycy. - Na początku trudno mi było przywyknąć do tego zamieszania wokół mojej osoby, ale teraz już jest ok - powiedział w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rafał Brzozowski: Nie zaplanowałem kariery z kalkulatorem

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2014 19:30
Był dobrze zapowiadającym się zapaśnikiem, ale z dnia na dzień rzucił sport i postawił na muzykę. Czy autor hitu "Tak blisko" Rafał Brzozowski żałował kiedyś tej decyzji?
rozwiń zwiń