Rafał Brzozowski: Nie zaplanowałem kariery z kalkulatorem

Ostatnia aktualizacja: 14.11.2014 19:30
Był dobrze zapowiadającym się zapaśnikiem, ale z dnia na dzień rzucił sport i postawił na muzykę. Czy autor hitu "Tak blisko" Rafał Brzozowski żałował kiedyś tej decyzji?
Audio
  • Rafał Brzozowski nigdy nie żałował tego, że postawił na karierę w branży muzycznej (Czwórka/Dzień Kobiet)
Rafał Brzozowski podczas koncertu daje z siebie wszystko. Emocje biorą górę
Rafał Brzozowski podczas koncertu daje z siebie wszystko. Emocje biorą góręFoto: PAP/Jan Bogacz

Przez kilka lat trenował zapasy, zdobywając nawet brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski. Dorabiał w klubach nocnych, stojąc na bramce. Jego największą pasją było jednak śpiewanie. W pewnym momencie uznał, że to muzyką chce się zająć na poważnie. - Nie podjąłem tej decyzji z kalkulatorem w ręku, licząc potencjalne zyski. Poszedłem za naturalną potrzebą, bo miałem przeczucie, że nie będę mistrzem w zapasach - powiedział gość "Dnia Kobiet".
W 2002 roku Brzozowski wystartował w "Szansie na sukces". To był prawdziwy początek jego kariery muzycznej. O tym, jakie były jej kolejne etapy, na ile dobra kondycja przydaje się w karierze wokalisty, dowiecie się z nagrania audycji.
***
Tytuł audycji: Dzień Kobiet
Prowadziły: Karina Terzoni, Katarzyna Węsierska
Data emisji: 14.11.2014
Godzina emisji: 7.00
ac/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mrozu: miałem plan awaryjny, gdyby pasja nie przynosiła zysków

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2014 16:23
Nie ma jeszcze 30 lat, a wydał już trzy bardzo dobrze przyjęte płyty i regularnie podbija fale eteru kolejnymi hitami. W rozmowie z Katarzyną Węsierską Mrozu zdradził jednak, że miał plan awaryjny na wypadek, gdyby muzyczna pasja nie okazała się sposobem na godziwe życie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maria Peszek: żyję w oderwaniu od społeczeństwa

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2014 12:30
Jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich wokalistek ostatnich lat, Maria Peszek, wróciła na trasę koncertową. Wcześniej jednak miała kilkumiesięczną przerwę. - Taki wyjazdowy reset był mi bardzo potrzebny - przyznała w Czwórce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

L.U.C: "REFlekcje" to hołd złożony polskiej piosence

Ostatnia aktualizacja: 09.11.2014 14:30
Głos Ireny Jarockiej oraz innych gwiazd polskiej estrady pojawi się na najnowszej płycie L.U.C-a. - Rzuciłem się z motyką na słońce, ale lubię wyzwania - przyznaje muzyk.
rozwiń zwiń