X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rafał Maślak: na tytuł mistera wpływ ma osobowość

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 11:55
Po tym, jak zwyciężył w konkursie Mister Polski 2014, Rafała Maślaka okrzyknięto najprzystojniejszym polskim strażakiem. Ostatnie miesiące to wielki zwrot w życiu skromnego 25-latka z Gorczycy. - Na początku trudno mi było przywyknąć do tego zamieszania wokół mojej osoby, ale teraz już jest ok - powiedział w Czwórce.
Audio
  • Mister Polski 2014 - Rafał Maślak - niebawem wyleci do Seulu, gdzie będzie reprezentował Polskę w konkursie Mister International (Czwórka/Dzień Kobiet)
Rafał Maślak, Mister Polski 2014
Rafał Maślak, Mister Polski 2014Foto: PAP/Stach Leszczyński

Katarzyna
Katarzyna Węsierska, Rafał Maślak,
Karina Terzoni

W audycji "Dzień Kobiet" gość Kariny Terzoni i Katarzyny Węsierskiej przekonywał, że tytuł mistera to nie tylko kwestia wyglądu zewnętrznego, ale i charakteru. O nagrodzie decydowało jego zdaniem całe spektrum kwestii, takich jak obycie, kultura osobista, osobowość. - Te wszystkie pojedyncze czynniki muszą stworzyć interesujący wynik. Konkurencja była naprawdę duża. Sam wygląd by nie wystarczył - skwitował Maślak.
29 listopada w Seulu Rafał weźmie udział w wyborach Mister International. Ten konkurs to wielkie wydarzenie w jego życiu. - Jest mi bardzo miło, że moja kariera nabrała takiego rozpędu. Media się mną interesują, odczuwam też duże wsparcie zwykłych ludzi. Niebawem lecę do Korei i postaram się tam zaprezentować z jak najlepszej strony, pokazać, że w Polsce też są fajni ludzie. Dla mnie wyjazd do tak dalekiego kraju to fantastyczna sprawa. Jestem niezwykle ciekawy innej kultury - przyznał.

PRZECZYTAJ: "Bycie misterem wcale nie pomaga zdobywać kobiecych serc"

Rafał Maślak pochodzi z małej miejscowości, niewielkiej Gorzycy pod Międzyrzeczem i jest strażakiem-ochotnikiem. Decyzja o startach w konkursach na najprzystojniejszego mężczyznę, nie u wszystkich jego sąsiadów oraz kolegów z jednostki, spotkała się ze zrozumieniem. - Tam jest inna mentalność. Facet startujący w tego wydarzeniach zyskuje opinię narcyza. A to nie tak. Sam nigdy bym się nie zgłosił do takiego konkursu. Zostałem zaproszony i po długim namyśle się na to zdecydowałem. Koledzy ze straży na początku się ze mnie podśmiewywali, ale gdy zobaczyli, że odnoszę sukcesy, ludzie mnie szanują, to zmienili podejście i teraz też patrzą na to innym okiem - opowiedział 25-latek.
O tym, jak zmieniło się życie Rafała Maślaka po wyborach Mistera Polski 2014 i w jaki sposób wykorzystuje swoją popularność - w zapisie audycji "Dzień Kobiet" .
ac/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Dyskryminacja osób otyłych to już zjawisko społeczne

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2014 13:45
Z badań wynika, że osoby otyłe często są postrzegane jako mniej inteligentne, niezadbane i takie, które nie radzą sobie z własnym życiem. Na określenie tego rodzaju dyskryminacji powstała już nawet angielska nazwa - "weightism".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Michał Kędziora: Polacy coraz lepiej radzą sobie z modą

Ostatnia aktualizacja: 10.10.2014 17:40
Autor książki "Rzeczowo o modzie męskiej" Michał Kędziora, znany też jako autor bloga Mr. Vintage, określany jest czasem jako profesor Miodek mody męskiej. On sam ma do tego większy dystans, ale jest szczęśliwy i niezwykle usatysfakcjonowany tym, że pomaga panom odnaleźć styl i klasę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Mrozu: miałem plan awaryjny, gdyby pasja nie przynosiła zysków

Ostatnia aktualizacja: 19.10.2014 16:23
Nie ma jeszcze 30 lat, a wydał już trzy bardzo dobrze przyjęte płyty i regularnie podbija fale eteru kolejnymi hitami. W rozmowie z Katarzyną Węsierską Mrozu zdradził jednak, że miał plan awaryjny na wypadek, gdyby muzyczna pasja nie okazała się sposobem na godziwe życie.
rozwiń zwiń