Życie na ściance, czyli kulisy polskiego "szołbizu"

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2015 14:00
- Polski szołbiznes jest jak piaskownica, grzebiemy się w niej z lubością, ale bez dystansu - uważa Marcin Cejrowski z "Gali.pl". - Nasze gwiazdy chcą świetnie wyglądać i być chwalone. A w tej branży to tak nie działa.
Audio
  • Celebryci i artyści - ktorządzi na czerwonym dywanie w Polsce? (Dzień Kobiet/Czwórka)
Polski szołbiznes dopiero raczkuje, ale jest wdzięcznym obiektem do socjologicznych obserwacji. Z ekspertami sprawdzamy, co nasze gwiazdy zamiatają pod czerwony dywan
Polski szołbiznes dopiero raczkuje, ale jest wdzięcznym obiektem do socjologicznych obserwacji. Z ekspertami sprawdzamy, co nasze gwiazdy zamiatają pod czerwony dywan Foto: Glow Images/East News

Czytaj także
moda 1200.jpg
Ina Lenkiewicz obala modowe mity

O polskim szołbiznesie pisze także aktorka Agata Pruchniewska, autorka książki "Suka w szołbiznesie". -Nie potrafię zmyslać, więc w książce opisałam historie, które mi się przydarzyły, ryzukując tym, że przestaną mnie zapraszać na bankiety - śmieje się gość Czwórki. 

W audycji zdradzamy, co sprzedawała Małgorzata Socha zanim została gwiazdą oraz podpowiadamy, w co ubrać się na bankiet, żeby trafić do rubryki towarzyskiej magazynu "Gala".

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo, Karina Terzoni

Goście: Agata Pruchniewska (aktorka, autorka książki "Suka w szołbiznesie"), Marcin Cejrowski (red. naczelny serwisu "Gala.pl")

Data emisji: 23.10.2015

Godzina emisji: 9.00

kul/mg

Czytaj także

Ekskluzywny Menel: jeśli chodzi o modę mężczyźni są oporni

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2015 17:50
- Podejście mężczyzn do mody zmienia się, ale wciąż zbyt wolno - mówi Kamil Pawelski, bloger modowy znany jako Ekskluzywny Menel. Przekonuje też, że ubiór dopełnia naszą osobowość.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Robert Kupisz: tak naprawdę nie lubię mody

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2015 11:00
Słynny projektant nie od razu pracował w branży. Zaczynał jako tancerz i właściciel szkoły tańca. Potem został stylistą fryzur, a cztery lata temu zaczął projektować ubrania.
rozwiń zwiń