Jolanta Czaja: gromadzę obrazy i doświadczenia

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2015 12:00
- Budzę się rano i wyobrażam sobie, jak przeżyję dany dzień. Przez lata nauczyłam się sortować w mózgu wiedzę i wybierać to, co jest mi potrzebne - tłumaczyła Jolanta Czaja, jedna z najbardziej znanych polskich stylistek lifestyle'owych.
Audio
  • Jak wygląda życie i kulisy pracy stylisty lifestyle’owego? Rozmowa z Jolantą Czają (Dzień Kobiet/Czwórka)
Jolanta Czaja, Karina Terzoni i Kasia Dydo w studiu Czwórki. Znana stylistka opowiadała o swojej pracy i o tym, jak współpracuje się z gwiazdami
Jolanta Czaja, Karina Terzoni i Kasia Dydo w studiu Czwórki. Znana stylistka opowiadała o swojej pracy i o tym, jak współpracuje się z gwiazdamiFoto: Czwórka

Na co dzień jest bardzo zajęta - bywa na eventach, spotkaniach, promuje różne marki. Związana od niemal 20 lat z magazynem "Viva", ubiera największe gwiazdy polskiego show biznesu, artystów i polityków. - Choć ciężko uwierzyć, jestem typowym, kobiecym domatorem - przekonywała w Czwórce. Tłumaczyła też, czym tak naprawdę się zajmuje. - Zajmuję się po prostu docenianiem świata, a na to, co robię, pracowałam ciężko wiele lat - przekonywała.

W Czwórce tłumaczyła, dlaczego wciąż nie ma asystentki i w jaki sposób się relaksuje podczas szalonych dni, pełnych spotkań i niespodzianek. Opowiadała też, czym różni się praca polskich stylistów od pracy tych zagranicznych, i zdradzała, jak pracuje się z gwiazdami z pierwszych stron gazet.

***

Tytuł audycji: Dzień Kobiet

Prowadzą: Katarzyna Dydo, Karina Terzoni

Gość: Jolanta Czaja (stylistka lifestyle'owa)

Data emisji: 4.10.2015

Godzina emisji: 8.00

kd/asz

Czytaj także

Styl vintage bierze się z tęsknoty

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2015 12:30
Zagorzałe fanki stylu retro nie zadowalają się stylizowanymi ubraniami z sieciówek i w szafach babć oraz na internetowych aukcjach poszukują starych rzeczy z duszą.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mika Urbaniak: Nowy Jork brzmi jak muzyka Michaela Jacksona

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2015 13:00
- W Nowym Jorku jest cały świat, dlatego każdy w tym mieście znajdzie miejsce dla siebie - mówi Mika Urbaniak.
rozwiń zwiń