Jak zachować spokój w korku?

Ostatnia aktualizacja: 17.11.2014 09:55
Kierowcy podróżujący autem po dużych miastach wiele godzin spędzają w korkach. Jak nie zwariować?
Korki samochodowe to w wielu miastach zmora kierowców. Czy można nauczyć się spędzać popołudnia i ranki w aucie?
Korki samochodowe to w wielu miastach zmora kierowców. Czy można nauczyć się spędzać popołudnia i ranki w aucie?Foto: Glow Images/East News

W poniedziałkowe popołudnie, akurat w godzinach szczytu podpowiemy wam, jak radzić sobie z poczuciem marnowania wielu godzin życia, podczas stania w ulicznych korkach. Jak w takich okolicznościach zachować spokój i co ułatwi nam przemieszczanie się mimo dużego ruchu na drodze?

W audycji opowiemy także o Polonezach z klocków Lego, wybierzemy ulubiony samochód Polaków i przetestujemy - jak co tydzień - kolejną grę planszową.

Na audycję "Efekt: WOW" zapraszamy w poniedziałek (17 listopada) w godz. 16.00-18.00. Program poprowadzi Kuba Marcinowicz.

(kd)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Zadbaj o bezpieczeństwo. Przygotuj samochód do okresu jesienno-zimowego

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2014 08:00
Jesień to dla większości kierowców trudna pora roku. Zagrożenie dla ich bezpieczeństwa stanowią m.in. liście, spadające z drzew. Zanim więc wyjedziemy na drogę, warto przygotować auto na jesienne wyzwania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pasażerowie - główny problem kierowców?

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2014 13:24
Okazuje się, że największym kłopotem tych kierowców, którzy podróżują w towarzystwie, są... współpasażerowie. Rozpraszają, wciągając do rozmowy, stresują, pokrzykując. Jak nie dać się doprowadzić do ostateczności?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Arrinera Hussarya - pierwsze polskie superauto budzi emocje

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2014 17:30
Jest piękny, wytrzymały i szybki. Polacy wyprodukowali pierwszy supersamochód. Dziennikarz Czwórki Kuba Marcinowicz odwiedził warsztat, w którym powstaje Arrinera Husarya.
rozwiń zwiń