Shura: w mojej płycie przeglądam się jak w lustrze

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2016 15:50
Na gitarze zaczęła grać jako 13-latka i nigdy by jej nie przyszło do głowy, by śpiewać cudze piosenki. - Inspiruję się tym, czego doświadczam, dlatego moja debiutancka płyta jest bardzo osobista - o krążku "Nothing’s Real" opowiada Shura.
Audio
  • Shura opowiada o debiutanckiej płycie, piłkarskiej pasji i teledysku do piosenki "Touch" (Muzyczny Lunch/Czwórka)
Shura naprawdę nazywa się Alexandra Lilahi Denton i w połowie jest Rosjanką
Shura naprawdę nazywa się Alexandra Lilahi Denton i w połowie jest RosjankąFoto: mat. promocyjne

Album brytyjskiej wokalistki, kompozytorki i producentki zawiera 13 utworów. - Spędziłam nad nim dwa lata swojego życia. Włożyłam w to serce i duszę, i jestem z niego dumna. Mam tez nadzieję, że ludzie go polubią - mówi artystka.

Shura przyznaje także, że realizację muzycznych marzeń zawdzięcza uporowi i determinacji. Taką postawę zawdzięcza piłce nożnej i graniu w drużynie Manchester City. Nam opowiada też o teledysku do piosenki "Touch", który największą popularnością cieszył się wśród fanów muzyki z Polski oraz o najlepszych momentach z festiwalu Glastonbury.

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Maciej "Lex" Kasprzyk

Przygotowała: Justyna Tylczyńska

Data emisji: 8.07.2016

Godzina emisji: 13.15

kul/gs

Czytaj także

Fair Weather Friends. "Idzie nowe, bez falsetu"

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2016 17:40
- Przez ostatnie dwa lata sporo się u nas działo. Wkroczyliśmy na nowe ścieżki, zmieniło się nasze podejście do muzyki oraz moje śpiewanie. Na nowej płycie usłyszycie mój głos w niskich rejestrach - zapowiada Michał Maślak z Fair Weather Friends.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Symbiotic Sounds. Taniec na afrykańskim bicie

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2016 08:00
- Fuzja footworku i jungle znajdzie się na płycie, którą wydam jako Symbiotic Sounds - zapowiada Łukasz Szyda i zdradza szczegóły tego wydawnictwa.
rozwiń zwiń