Krzysztof Zalewski: wakacje pożegnam w Gdyni

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2018 15:00
- Gdynia jest przepięknym miastem, wizytówką dobrego momentu w historii Polski. Do tego dużo jodu i tylu artystów w jednym czasie i jednym miejscu - mówi Krzysztof Zalewski, który 26 sierpnia wystąpi na koncercie "Lato z Radiem Festiwal". 
Audio
  • Krzysztof zalewski zaprasza na "Lato z Radiem Festiwal" (Muzyczny Lunch/Czwórka)
Krzysztof Zalewski przyznaje, że w czwórkowym studiu czuje się jak w domu. Tym razem artysta opowiada o najnowszej płycie Złoto
Krzysztof Zalewski przyznaje, że w czwórkowym studiu czuje się jak w domu. Tym razem artysta opowiada o najnowszej płycie "Złoto"Foto: Czwórka

Na Skwerze Kościuszki w Gdyni - obok Krzysztofa Zalewskiego - pojawią się Smolik / Kev Fox, Brodka, Kortez, Coma, Fisz Emade Tworzywo, Ørganek, Oxford Drama, Król, Rebeka, Daria Zawiałow, Xxanaxx, Tulia, MaJLo i Barbara Wrońska. - Mnóstwo znakomitych wykonawców, którzy będą grali praktycznie przez cały dzień i pół nocy. I będą niespodzianki, na przykład mój gość specjalny - zapowiada artysta.

Muzyk opowiada także o utworze, który pojawi się na wydanej specjalnie z okazji "Lato z Radiem Festiwal" płycie i o piosenkach, przy których można wspominać wakacje.

Więcej szczegółów - "Lato z Radiem Festiwal" >>>  

***

Tytuł audycji: Muzyczny Lunch

Prowadzi: Ula Kaczyńska

Gość: Krzysztof Zalewski

Data emisji: 9.08.2018

Godzina emisji: 13.15

kul/kd

Czytaj także

Krzysztof Zalewski: najwięcej nauczyłem się od publiczności

Ostatnia aktualizacja: 07.12.2016 11:00
- Na swojej drodze spotkałem wielu fantastycznych artystów. Sporo nauczyłem się podglądając Budynia z Pogodno i jeżdżąc w trasy z zespołem Hey. Ale najwięcej dały mi własne koncerty i moja publiczność - mówi Krzysztof Zalewski.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Alters: nasza muzyka to Kubrick i Greenaway w jednym

Ostatnia aktualizacja: 31.01.2018 14:40
- Nasza muzyka jest bardzo ilustracyjna. Chętnie współpracujemy z ludźmi teatru i filmu, bo wydaje mi się, że mamy łatwość w dopasowywaniu się do wizji innych artystów. Myślę, że dobrze nam to wychodzi - mówi Piotr Zalewski z zespołu Alters.
rozwiń zwiń