X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Społeczeństwo informacyjne. Tablet zamiast tablicy?

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2016 14:30
- Smartfony i tablety w szkole nie są złe. Pod warunkiem, że pomagają, a nie przeszkadzają uczniom w lekcji - przekonuje Jacek Pulwarski z Polskiego Towarzystwa Informatycznego.
Audio
  • O cyfrowej szkole, e-nauczycielu i grach, które pomagają w lekcjach (Nawiedzeni/Czwórka)
Nauczyciele od lat starają się zarazić uczniów pasją do matematyki, fizyki czy chemii. Nie mają łatwego zadania, ale z pomocą przychodzi im program Cyfrowa szkoła oraz gadżety nowych technologii i internet
Nauczyciele od lat starają się zarazić uczniów pasją do matematyki, fizyki czy chemii. Nie mają łatwego zadania, ale z pomocą przychodzi im program "Cyfrowa szkoła" oraz gadżety nowych technologii i internetFoto: Pixabay/StartupStockPhotos/dom. publiczna

Dlatego tak ważna przy wdrażaniu nowych technologii w edukacji jest postawa nauczyciela. - Jeżeli nauczyciel nie będzie miał pomysłu, jak to zrobić, komputery będą kurzyć się w kącie albo dzieciaki będą na nich grać w gry niezwiązane z lekcjami. A w cyfrowej szkole nie o to nam chodzi - mówi Pulwarski i tłumaczy, dlaczego warto postarać się o certyfikat e-nauczyciela. Nasz gość opowiada także o programie obchodów 35-lecia Polskiego Towarzystwa Informatycznego, którym patronuje Polskie Radio.

***

Tytuł audycji: Nawiedzeni

Prowadzenie: Patryk Kuniszewicz

Gość: Jacek Pulwarski (ogólnopolski koordynator ECDL z Polskiego Towarzystwa Informatycznego)

Data emisji: 14.03.2016

Godzina emisji: 11.30

kul/mg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Efekt Johnny’ego Deppa". Wszyscy wolimy kobiety

Ostatnia aktualizacja: 26.02.2016 15:00
Znany m. in. z "Piratów z Karaibów" aktor zainspirował psychologów społecznych do badań nad atrakcyjnością kobiet i mężczyzn.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Galatea czy Golem - kim jestem po 6 sekundach?

Ostatnia aktualizacja: 08.03.2016 15:39
Zwykle w ciągu pierwszych 4-6 sekund spotkania wyrabiamy sobie zdanie na czyjś temat. Wbrew pozorom liczy się tu nie tylko wygląd zewnętrzny, ale też takie czynniki jak: gesty, kontekst, otoczenie, pogoda, a nawet to jaki przedmiot trzymamy.
rozwiń zwiń