Studio Skit: pracujemy na rapie z ludźmi z domów dziecka

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2019 13:00
- Mówiąc krótko: pomagamy dzieciakom. Realizujemy projekty związane z kulturą i z profilaktyką - mówią członkowie Fundacji Studio Skit, Filip Krzywiński i Czarek Redlicki.
Audio
  • Czym zajmuje się Studio Skit? (Numer Raz na fali/Czwórka)
(zdj. ilustracyjne)
(zdj. ilustracyjne)Foto: Shutterstock/dom. publiczna/Aratehortua

Młodym, pogubionym ludziom potrzebny jest ktoś, kto ich "zaklamruje". Kto pokaże, że można wyjść z zaklętego kręgu Studio Skit

- Wśród naszych podopiecznych są dzieciaki z blokowisk, z domów dziecka, z trudnych rodzin. Dzieci, które są uzdolnione muzycznie, ale nie mają szans na realizację marzeń. Dzieciaki, które mają pasję, ale muszą być trzeźwe i trzymać poziom - wyjaśniają goście Czwórki.


Czytaj także
adi nowak 1200.jpg
Adi Nowak: moralizuję, ale w słusznej sprawie

Fundacja Studio Skit uczestniczyła także w programie finansowanym przez Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki razem z innymi partnerami z Węgier, Słowacji, Czech oraz Serbii. Ideą tego projektu jest wspieranie młodych, niezależnych muzyków i zespołów w promocji swojej autorskiej twórczości. Zwieńczeniem akcji był trzydniowy festiwal TAKT zorganizowany w Nowym Sadzie w Serbii 20-22 września 2019 r. Jak wyglądała ta impreza? Kto reprezentował Polskę? Co gra Jupiter Flow? Jakie plany na przyszłość ma Studio Skit?

 Numer Raz na fali - druga godzina audycji >>>

***

Tytuł audycji: Numer Raz na fali

Prowadzi: Michał 'Numer Raz' Witak

Goście: Filip Krzywiński, Czarek Redlicki (Fundacja Studio Skit)

Data emisji: 30.10.2019

Godzina emisji: 22.05

kul

Czytaj także

Avi wybrał Włochy. Powraca z albumem "Spis dzieł sycylijskich"

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2019 22:01
- Wszystko zaczęło się od numeru "Moya", po którym ludzie zaczęli nazywać mnie Sycylijczykiem. Wszystkie podróże do Włoch z moją mamą także miały na mnie duży wpływ. A potem powstał utwór "Pieta" - opowiada Avi w rozmowie z Numerem Razem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ero JWP: nie mam dużych wymagań, hip-hop mi wystarcza

Ostatnia aktualizacja: 16.10.2019 15:10
- Nikt nigdy nie stał nade mną z kijem, żebym zrobił coś solo, zwłaszcza że lubiłem gościnne występy. Ale odkąd wyszedł "Elwis Picasso" lubię też słuchać samego siebie - śmieje się Ero JWP.
rozwiń zwiń