Szymon Majewski. Małżeństwo jako źródło natchnienia

Ostatnia aktualizacja: 02.07.2015 12:30
- Dwa kroki w przód, jeden w tył. Tego nauczyło mnie małżeństwo. Kompromis, okrągły stół, negocjacje - mówi Szymon Majewski, autor książki "Życie w pożyciu".
Audio
  • Szymon Majewski radzi jak dbać o szczęście w związku (Czwórka/Pani tomu)
Znany showman Szymon Majewski w każdym wywiadzie podkreśla jak wiele znaczy dla niego żona. Z myślą o niej napisał też One Mąż Show - jednoosobową sztukę, którą prezentuje w Och - Teatrze
Znany showman Szymon Majewski w każdym wywiadzie podkreśla jak wiele znaczy dla niego żona. Z myślą o niej napisał też "One Mąż Show" - jednoosobową sztukę, którą prezentuje w Och - TeatrzeFoto: PAP/Stach Leszczyński

Wiedzę na temat relacji damsko-męskich znany showman zdobywał w ciągu 22 lat własnego małżeństwa. Swoimi przemyśleniami dzieli się z czytelnikami w zabawnych felietonach. - Jako facet, który żyje z silną kobietą, żeby odreagować, raz w miesiącu piszę taki tekst. W ramach zemsty - śmieje się gość Czwórki. - Ale tak naprawdę to żona jest moją wielką inspiracją. I ta książka nie powstałaby bez niej i bez naszej miłości.

Szymon Majewski opowiada co zrobić, żeby nie zostać paziem królowej i tłumaczy, dlaczego Manifa nie idzie przez Pole Mokotowskie, tylko przez centrum miasta. Zdradza też, po co mu na bankietach gazety i książki.

***

Tytuł audycji: Pani tomu

Prowadzi: Iwona Wyciechowska

Gość: Szymon Majewski

Data emisji: 1.07.2015

Godzina emisji: 19.00

kul/mg

Czytaj także

"Chłopcy 3" Jakuba Ćwieka w stylu filmów Hitchcocka

Ostatnia aktualizacja: 19.11.2014 16:00
Bohaterowie książek Jakuba Ćwieka dorośli i w książce "Zguba" pokazują nowe oblicze.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Copyfighter". Krakowiak o polskiej branży reklamowej

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2015 15:00
Łukasz Krakowiak był copywriterem w agencji reklamowej. Swoje doświadczenia opisał książce. - "Copyfighter" ostatecznie zatrzasnął mi drzwi do tego świata - śmieje się autor.
rozwiń zwiń