Style Stalker: moda uliczna jest jak dobry film

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2015 11:28
- Mody nie można spychać na margines. Ludzie, którzy pięknie się ubierają są dla mnie jak dzieła sztuki - mówi autor bloga Style Stalker.
Audio
  • Jak dobrze robić zdjęcia modowe? Rozmowa z autorem bloga Style Stalker (Czwórka/Się mówi)
Street Fahion nabiera coraz większego znaczenia w fotografii mody. Zdjęcia street styleowe są źródłem inspiracji dla projektantów, stylistów, trendsetterów - Mercedes-Benz Fashion Weekend Warsaw
Street Fahion nabiera coraz większego znaczenia w fotografii mody. Zdjęcia street style’owe są źródłem inspiracji dla projektantów, stylistów, trendsetterów - Mercedes-Benz Fashion Weekend WarsawFoto: Szymon Brzóska/ blog Style Stalker

Chodzi po ulicy, zaczepia ludzi i robi im zdjęcia. Blog Szymona Brzóski jest jak album z fotografiami dokumentującymi indywidualność, unikatowość oraz styl ludzi uchwyconych na ulicach miast lub na imprezach związanych z modą. - Na moim blogu znajdują się zdjęcia z największych stolic mody w Europie - mówi. - Za granicą ludzie chętnie mi pozują, u nas zgadza się na to 7 osób na 10.

Bloger zdradza, które miasto w Polsce jest najbardziej stylowe i tłumaczy, co fotografia street style’owa ma wspólnego z reportażem.

***

Przygotowała: Ania Hardej

Data emisji: 12.06.2015

Godzina emisji: 15.30

Materiał został wyemitowany w audycji "Się mówi"

kul/kd

Zobacz więcej na temat: blog Czwórka moda trend

Czytaj także

Blogerka Maffashion: autentyczność to klucz to sukcesu

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 15:00
Twórczyni "Maffashion", uważana jest za jedną z najlepszych blogerek modowych nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Madame Julietta zdradziła w Czwórce, jak zdobyć popularność w sieci.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ekskluzywny Menel: jeśli chodzi o modę mężczyźni są oporni

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2015 17:50
- Podejście mężczyzn do mody zmienia się, ale wciąż zbyt wolno - mówi Kamil Pawelski, bloger modowy znany jako Ekskluzywny Menel. Przekonuje też, że ubiór dopełnia naszą osobowość.
rozwiń zwiń