Blogerka Maffashion: autentyczność to klucz to sukcesu

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 15:00
Twórczyni "Maffashion", uważana jest za jedną z najlepszych blogerek modowych nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Madame Julietta zdradziła w Czwórce, jak zdobyć popularność w sieci.
Audio
  • Julia Kuczyńska, twórczyni bloga "Maffashion" o tym, jak zrobić zawrotną karierę w sieci i utrzymać się na topie (Czwórka/Absolutnie niepoważni)
Julia Kuczyńska, czyli Madame Julietta, prowadzi bloga od 2009 roku
Julia Kuczyńska, czyli Madame Julietta, prowadzi bloga od 2009 rokuFoto: Czwórka

Blogerka i szafiarka ma na swoim koncie m. in. prowadzenie własnego programu modowego i udział w kampaniach największych marek odzieżowych. Osiągnięcie takiego sukcesu zawdzięcza swojej wieloletniej pracy.

- Trzeba być autentycznym, konsekwentnym, mieć pomysł i poważnie podchodzić do odbiorców. Ale nie ma jednego przepisu na sukces w internecie, tam jest miejsce dla bardzo wielu różnych osobowości - mówi Julia Kuczyńska.

Zdradza też, jak radzi sobie z hejterami, dlaczego nigdy nie wyemigruje z Polski i co wspólnego z marchewką ma nazwa jej bloga. Julia mierzy się także ze specjalnym wyzwaniem przygotowanym przez prowadzących.

***

Tytuł audycji: Absolutnie niepoważni

Prowadzą: Mateusz Tomaszuk, Jan Kruczkowsk

Gość: Julia Kuczyńska (twórczyni bloga "Maffashion")

Data emisji: 7.05.2015

Godzina emisji: 11.00

mg/kd

Czytaj także

Maffashion: wysokie zarobki blogerów to mit

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2014 15:30
25-letnia Julia Kuczyńska, znana również jako Maffashion, to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Jej praca inspiruje tysiące młodych dziewczyn. Udało jej się pasję przerodzić w zawód. - To znacznie trudniejsze i bardziej wyczerpujące niż mogłoby się wydawać - zaznaczyła w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Macademian Girl: blogowanie otwiera i poszerza horyzonty

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2014 13:30
Tamara Gonzalez Perea jest dyplomowaną architektką wnętrz, ale realizuje się w modzie. Jej blog Macademian Girl śledzi prawie 5,5 tysiąca fanów, profil na Facebooku ma blisko 100 tys. polubień. - Znalazłam pomysł na życie i go realizuję - mówi blogerka. - To cudowne uczucie żyć z pasji. Bo choć pracuję, to jednak nie czuje się jakbym była w pracy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Honorata Skarbek o muzycznych planach

Ostatnia aktualizacja: 03.08.2015 09:00
We wtorkowy poranek naszym gościem będzie piosenkarka Honorata Skarbek, z którą porozmawiamy o najbliższych planach i nowej płycie
rozwiń zwiń