Mateusz Grzesiak. Jak radzi sobie ze stresem?

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 14:28
Trudny egzamin, ważne wydarzenie? W jaki sposób kontrolować swoje emocje, wytłumaczy w Czwórce znany trener personalny.
Mateusz Grzesiak tym razem opowiedział w Czwórce o mechanizmach, które rządzą stresem w ludzkim organizmie i o tym, jak je kontrolować
Mateusz Grzesiak tym razem opowiedział w Czwórce o mechanizmach, które rządzą stresem w ludzkim organizmie i o tym, jak je kontrolowaćFoto: Archiwum prywatne

W ekspertem porozmawiamy o tym, co zrobić kiedy stres nas paraliżuje? Mateusz Grzesiak wytłumaczy także, czym w ogóle są emocje i jakie są najskuteczniejsze metody na redukcję stresu?

W programie porozmawiamy także o filmach, które coraz więcej nastolatek umieszcza w internecie, a które przedstawiają nagość i niedwuznaczne sytuacje. Dlaczego dzieci w sieci mają coraz mniej hamulców? Na to pytanie odpowe m.in. nauczyciel wychowania seksualnego.

W audycji pojawi się także Maciej Margas, młody fotograf, którego lotnicze zdjęcia Warszawy, wykonane z pokładu śmigłowca, zachwyciły świat. 

***

Na "Się mówi" zapraszamy w środę (9.12) w godz. 14.00-16.00. Audycję prowadzi Piotr Firan.

kd

Czytaj także

Mateusz Grzesiak uczy, jak odmawiać innym

Ostatnia aktualizacja: 18.11.2015 18:26
- Asertywność jest formą realizacji własnych potrzeb. Użyta właściwie jest kluczem do szczęścia, ale może też skomplikować nasze życie - przekonuje psycholog Mateusz Grzesiak.
rozwiń zwiń
Czytaj także

"Internetowy hejt bierze się z konformizmu"

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2015 11:05
Jak wynika z badań, już co piąty nastolatek w Polsce doświadczył cyberprzemocy. Znane są też przypadki młodych osób, które pod wpływem hejtu popełniły samobójstwo.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mateusz Grzesiak radzi, jak budować pewność siebie

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2015 08:14
Jeśli porównujemy się z innymi i wypadamy na ich tle blado, warto wypisać swoje osiągnięcia na kartce i czytać. O innych skutecznych metodach na budowanie swojego ego mówił w Czwórce trener osobisty Mateusz Grzesiak.
rozwiń zwiń