X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Współczesny singiel - hedonista czy ofiara losu?

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2016 16:00
Co 5. osoba w Polsce żyje w pojedynkę - tak twierdzi GUS. A my próbujemy ustalić, dlaczego młodzi ludzie chcą być singlami.
Audio
  • Portret współczesnego singla - kim jest, dokąd zmierza i dlaczego nie chce wchodzić w związek? (Się mówi/Czwórka)
Dlaczego młodzi ludzie nie chcą się wiązać? Jakie mają priorytety? Jakie widzą plusy niezależności, a jaką za bycie singlem płacą cenę. Czy wieloletnim singlom trudno później wejść w związek? Rozmawiamy o tym ze słuchaczami i ekspertami
Dlaczego młodzi ludzie nie chcą się wiązać? Jakie mają priorytety? Jakie widzą plusy niezależności, a jaką za bycie singlem płacą cenę. Czy wieloletnim singlom trudno później wejść w związek? Rozmawiamy o tym ze słuchaczami i ekspertami Foto: Pixabay/iWorksphotography/dom. publiczna

- Często to kwestia dotychczasowych doświadczeń i miłosnych niepowodzeń. Ludzie poranieni emocjonalnie nie chcą ryzykować - uważa coach Agnieszka Nastawna. I dodaje, że to także efekt osłabienia więzi ludzkich.

Czytaj także
para miłość 1200.jpg
Anatomia miłości, czyli jak działają nasze mózgi

Jędrzej Stępień z Akademii Uwodzenia przekonuje natomiast, że taki wybór zależy od cech charakteru. - Są tacy, którym nie chce się być w związku, bo mają w życiu inne priorytety - tłumaczy. - Są też tacy, którzy nie potrafią nawiązać kontaktu.

Jak się okazuje problemy z wchodzeniem w relacje to także kwestia płci. Nasi goście zdradzają, kto ma z tym większy kłopot - kobiety czy mężczyźni i tłumaczą, na czym polega społeczne wykluczenie singla.

***

Tytuł audycji: Się mówi

Prowadzi: Piotr Firan

Goście: Agnieszka Nastawna (coach, trener kreatywności w rozwoju osobistym), Jędrzej Stępień (trener osobisty, Akademia Uwodzenia)

Data emisji: 15.02.2016

Godzina emisji: 14.00

kul/kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Czy polscy single rzeczywiście są samotni z wyboru?

Ostatnia aktualizacja: 07.08.2015 17:22
- Trudno jest samotnej osobie spotkać drugą, równie samotną i nastawioną na związek. A im ludzie ci są starsi, tym sytuacja jest bardziej skomplikowana - tłumaczyła coach Agnieszka Nadstawna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jak się rozstać w dobie mediów społecznościowych?

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2015 17:35
Kiedyś po rozstaniu wystarczyło wyrzucić wspólne zdjęcia, schować prezenty od byłego partnera i wykasować jego numer, by szybko pozbyć się bolesnych wspomnień. Dziś nie jest to już takie proste.
rozwiń zwiń