Modowe grzechy Polaków? Jest ich coraz mniej

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2015 15:30
- Biorąc pod uwagę mocno okrojony budżet młodzi Polacy ubierają się bardzo dobrze. Mają gust, wyczucie stylu i nie odstają od reszty świata - przekonuje dziennikarz Marcin Cejrowski.
Audio
  • Jak ubierają się Polacy? Ocenia dziennikarz modowy Marcin Cejrowski (Się mówi/Czwórka)
Kiedyś chodzenie w dresie było w złym guście, teraz dresową odzież najdziemy w kolekcjach najlepszych polskich projektantów
Kiedyś chodzenie w dresie było w złym guście, teraz dresową odzież najdziemy w kolekcjach najlepszych polskich projektantówFoto: Pixabay/RyanMcGuire/dom. publiczna

Czytaj także
Ekskluzywny menel 1200.jpg
Ekskluzywny Menel ocenia styl Polaków

Gość Czwórki podkreśla też, że dobry wygląd to nie kwestia luksusowych marek, tylko dopasowanych do sylwetki i do okazji ubrań. - Dobrze skrojony garnitur, skórzaka kurtka, trencz nigdy nie wyjdą z mody, jeśli więc ktoś nie lubi śledzić trendów, powinien zainwestować w ponadczasową klasykę - mówi.

Marcin Cejrowski tłumaczy też, dlaczego dodatki to tajna broń dobrze ubranego człowieka i zdradza jaki jest najbardziej praktyczny element garderoby. Dziennikarz ocenia także styl polskich gwiazd i wybiera najlepiej ubranych Polaków.

***

Tytuł audycji: Się mówi

Prowadzi: Piotr Firan

Gość: Marcin Cejrowski (redaktor naczelny "Gala.pl" )

Data emisji: 9.10.2015

Godzina emisji: 14.00

kul/kd

Czytaj także

Blogerka Maffashion: autentyczność to klucz to sukcesu

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2015 15:00
Twórczyni "Maffashion", uważana jest za jedną z najlepszych blogerek modowych nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Madame Julietta zdradziła w Czwórce, jak zdobyć popularność w sieci.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Pani Ekscelencja: w życiu nie ma nic za darmo

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2015 14:30
Katarzyna Pytel, w sieci znana jako Pani Ekscelencja, była jedną z pierwszych polskich szafiarek. Po kilku latach pracy z łatwością utrzymuje się z blogowania.
rozwiń zwiń